PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 822
oceny
8,0 10 1 13822
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

O serialu dowiedziałem się z TVP 1, gdy zaczęli go reklamować. Wcześniej nic o nim nie słyszałem i spodziewałem się jakiegoś taniego serialu z
mizerną fabułą. Pilot serialu był dość dobry, ale serial tak naprawdę zaczyna się od 2 odcinka i aż do końca całego sezonu :).

Fabuła jest znakomita. Serial jest dość wzruszający. Czasami nawet łezka z oku leciała jak pojawiały się smutne sceny :) - To bardzo dziwne, ponieważ
rzadko co się wzruszam przy oglądaniu filmów. Coś w tym musi być :). Wielkim plusem serialu to nie tylko fabuła i znakomity klimat ale sami
bohaterowie ( i aktorzy którzy zagrali wyśmienicie) - ich rozterki i problemy itp. Może i serial trochę przekoloryzowany, ale mi to absolutnie nie
przeszkadza.

Boje się, że NBC może go anulować - oby nie :) No ale już nie raz ta stacja telewizyjna anulowała świetne seriale.

Polecam też Spin-off Chicago PD, też bardzo fajny serial - tym razem o policjantach z Chicago ;)

ocenił(a) serial na 10
Azazell

NBC raczej go nie anuluje, ponieważ serial ma bardzo dużą oglądalność - gromadzi co tydzień 7 mln widzów i jest to trzeci wynik oglądalności tego dnia. Tylko czekać aż zamówią kolejny sezon.

luzaczka

bardzo się z tego ciesze :) zabrali już "the borgias", wiec gdyby przyszło im do głowy zdjąc i ten serial, byłaby załamka.

Azazell

Przypadkowo natknalem sie w nocy w TV na pilota i obejrzalem pozniej kilka odcinkow. Dobry balans miedzy akcja a obyczajem, swietne sceny z akcji.

rinleez

a ludzie narzekaja na publiczna? wstyd naprawde wstyd publiczna chce opłat ale sa korzysci z tego brak reklam w czasie filmu,, zawsze jakies nowosci daja a najbardziej nienawidze tego gówna cyfrowego polsatu tam sa najgorsze smieci i bród

ocenił(a) serial na 9
xxxfilmen

A co takiego nowego publiczna puszcza oprócz Homeland, który zresztą wcale taki nowy nie jest i Chicago fire?

biedroneczka_90_8

aż dziw bierze ze WOGÓLE Chicago Fire puscili w publicznej, no coment....... tak ogolnie to juz telewizornię sporadycznie oglada, chyba ze cos w piatkowym kinie na TVN, ale to i tak nie zaFFFSZE, bo ileż razy mozna ogladac matrixa i władcę pierscieni? Osobiscie filmy te uwielbiam, ale zmierzam ku temu, ze puszczaja ja cyklicznie. Dobra koncze, piąteczek jest.. pora zasiąsc do kolejnych seriali z EELLLLL SOLLL :)

CocoChanell

moze nie ma az tylu najnowszych ale zdarza im sie puscic cos sensownego... ze co kto el sol? sa igrzyska kto filmy bedzie ogladał:P

ocenił(a) serial na 9
xxxfilmen

Dobrze napisane "zdarza", tylko dlaczego tak rzadko? I niech nie zwalają winy na to, że ludzie abonamentu płacić nie chcą, bo na Klany i inne badziewne seriale, które po kilku odcinkach okazują się niewypałem kasę mają.

xxxfilmen

http://www.youtube.com/watch?v=PHtwhWE1m7g :)))))))))))))))))))))))))))

CocoChanell

hahahaha straszie ciekawe sadze ze znawca wina jestes ale nie tego sklepowego z regału:P

xxxfilmen

jakies ALE? sądziłam ze o gustach sie nie dyskutuje.....

CocoChanell

o gustach nie ale o smaku chyba cza:P

Azazell

alez ten czas sie wlecze.... no nie wtytrzymam tego czekania .....

ocenił(a) serial na 9
CocoChanell

A oglądałaś ten krótki filmik o Dawson? Gdzieś czytałam, że mają być 4, a tutaj tylko jeden dali.

ocenił(a) serial na 8
CocoChanell

Staruszka mnie męczy i mówi kiedy strażacy ;)

Przez ten czas oglądamy pomału CHicago PD też interesujący :)

ocenił(a) serial na 8
Azazell

serial git tylko ten komendant mnie luzuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones