PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808701}
6,2 5 517
ocen
6,2 10 1 5517
Chambers
powrót do forum serialu Chambers

Skończyłem i daję nawet 7.5/10 fakt że powolny ale to takie połączenie delikatnego horroru i thrillera psychologicznego z większym naciskiem na psychologiczne. Mi się spodobał, miał parę oryginalnych rozwiązań fabularnych i pomysłów, dobre efekty dźwiękowe i tą ciągłą aurę tajemnicy która trzymała przy ekranie, trudno się spodziewać tego co się wydarzy na koniec i za to duży plus, co odcinek dochodzą nowe fakty, czasami mamy wątpliwość której postaci ufać a finał i tak potrafi zaskoczyć. Obsada - tutaj jest różnie, tak jak główna bohaterka i jej psiapsiółka niezbyt mi przypadły (ale to głównie przez to że były irytujące, gra aktorska nie była jakaś zła) tak cała rodzinka Lefevre wypadła świetnie! Szczególnie genialna Uma Thurman! ale Nicholas i Tony również zrobili świetną robotę. Najsłabiej w moim odczuciu wypadł chłopak głównej bohaterki - bardzo słabo zagrany, mało emocji wogóle pokazywanych i miałem wrażenie że nawet się nie stara. Wracając do zakończenia - jeszcze raz - naprawdę mnie zaskoczyło, spodziewałem się że w tej sekcie może być zamieszane naprawdę sporo ludzi ale jednak w taki sposób w jaki się to stało to tego nie podejrzewałem, zapowiada dobrą fabułę i zupełnie inny skręt w 2 sezonie. Mam nadzieję że serial dostanie przedłużenie gdyż jestem mocno zaintrygowany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones