PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 924
oceny
7,6 10 1 26924
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

Castle w TVP 2 !

użytkownik usunięty

http://hatak.pl/news/9618/Serialowy_HIT_Castle_juz_wkrotce_w_TVP2/

Wiadomość dnia jak dla mnie. Co prawda wolę oglądać w oryginale, ale bardzo cieszy mnie fakt, że ten znakomity serial będzie znany większej widowni.
Pierwszy odcinek już w najbliższą niedzielę.

Ciekawe, czy zabierze widzów Kościom... bo chyba będzie w tym samym czasie...

użytkownik usunięty
_LG_

Mam nadzieję, bo IMO Bones po 2-gim sezonie się stoczył, a Castle cały czas utrzymuje najwyższą formę. Bones jeśli miałbym oglądać dalej (skończyłem na początku 4-go sezonu, 3-ci obejrzałem z rozpędu, ale później nie dałem rady) to tylko dla Deschanel, a w Castle i zagadki, i fabuła, i aktorzy są najwyższej klasy. Do tego jeszcze *tfu, tfu* nie było żadnego ass-pulla, bo to co działo się w Bones woła o pomstę do nieba.

BTW, nie w najbliższą niedzielę, ale w następną. Mea culpa.

Mnie też już się myli... ciekawam, czy lektor znowu będzie wkurzający;D. Za każdym razem to stwierdzam i zawsze mam nadzieję, że następnym razem lektor będzie super....

ocenił(a) serial na 10
_LG_

TVP jak zawsze na czasie, ludzie oglądają już 3 sezon a oni puszczają 1 :P

użytkownik usunięty
guga15

Od czegoś muszą zacząć. Puszczają świetny serial, a ty jeszcze narzekasz... Ot polska mentalność.

Czy serial stanie się dzięki temu sławny jak House? Oby ;)

Jednak na coś ten abonament idzie.

ocenił(a) serial na 10

Goral: ja się po prostu dziwie, ze leci już 3 sezon, 2pierwsze sezony były już emitowane po polsku a TVP dopiero teraz kupiło prawa do emisji

Tak! Wprawdzie wolę napisy, ale nareszcie o tym serialu zrobi się głośno, no i nie będę musiała zużywac limitu transferu danych (mam internet z Playa).
Ale Bones lubię tak samo, tyle, ze nie musze oglądać w Tv, bo mogę w necie, z napisami zamaist z strasznym lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones