PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8,4 tys. ocen
6,2 10 1 8379
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Bardzo lubię takie klimaty, ale chętnie się dowiem, co uważacie :).

ocenił(a) serial na 4
iri8

Nie, nie warto. Uwielbiam epokę Arturiańską. Film Disneya, Boormana, "Merlina" z Samem Neillem i "Króla Artura" z Owenem bardzo lubię. Ten serial z każdym odcinkiem ssie coraz bardziej. Jedyna zaleta to cycki Green, które i tak za rzadko pokazuje. Z seriali nawet "Miecz Prawdy" był lepszy. A patrząc po zajawkach, wychodząca wkrótce "Gra o Tron" to w ogóle skopie tę śmieszną, ckliwą szmirę.

iri8

tu masz cycki http://www.drunkenstepfather.com/index.php/2011/04/04/eva-greens-tits-in-camelot -of-the-day i już nie musisz oglądać serialu.
No chyba że jesteś z płci przepięknej i heterosexualna to raczej Cię to nie ruszy a faceci bez jaj po prostu słabi.....

iri8

Polecam serial. Aktorki są przepiękne.

annaszyb

Ściągnij 3 pierwsze odcinki i oceń samodzielnie. Gusta są subiektywne i to co komuś pachnie drugiemu śmierdzi. Według mnie idealnie nie jest ale sam klimat pociąga i wiem, że będę oglądał do końca.

ocenił(a) serial na 4
Kurt33

Serial jak serial nikomu w 100 % nie bedzie odpowiadał, ale ja uwielbiam takie klimaty

iri8

jak dla mnie to ten serial się rozkręca... powoli, co prawda, ale zawsze to coś

Ewi

Dla mnie się właśnie nie rozkręca. Niestety serial nudny, szczególnie da kogoś kto oglądał obie serie Spartakusa.

iri8

Mi się podoba, ale bez rewelacji. Moim zdaniem Spartakus znacznie lepszy. Borgiowie oraz The Killing również. Oglądam ze względu na Eve Green i Josepha Fiennes'a. Reszta gra przeciętnie.

ocenił(a) serial na 8
iri8

ja też ubóstwiam taki klimaty serial podoba mi widać że się dopiero rozkręca , podoba mi się postać Merlina jest tajemniczy i do końca niewiadomo czego oczekuje od Artura

ocenił(a) serial na 1
iri8

Zdecydowanie nie warto. Obraz jest nędzny, a Green i Fiennesa grają chyba najgorsze role w swojej karierze. Temat ma potencjał, ale spaprali to całkowicie.

ms_rosencrantz

Liczyłam na coś w stylu Marion Zimmer Bradley, ale po pierwszych 20 minutach wiedziałam, że się przeliczyłam. Jednak będę oglądać The Borgias, no i czekam z utęsknieniem na Grę o tron :D