PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 235
ocen
7,3 10 1 4235
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Tematyka jest mdła, monotonna i przewidywalna. Postacie kobiece są raczej odpychające, szczególnie Tess!brrrr. Z grona obrzydliwych bab-intrygantek wyróżnia się in plus tylko postać Claire i jej swoista kontynuacja czyli Stevie Hall (vel Bukowski). Stevie - silna, prawdziwa i niepozbawiona wdzięku... jest jakby ulepszoną wersją Claire. Pozostałe postacie są po prostu niedopracowane lub przerysowane (no, może za wyjątkiem Dave'a). Nędznego sceniariusza nie zastąpią fantastyczne zdjęcia oddające niepowtarzalną atmosferę Australii!!! W ogóle pod względem formy serial jest dopracowany perfekcyjnie od samego początku po napisy końcowe. Trudno znaleźć lepszy. Jeśli zaś chodzi o resztę to za wyjątkiem Simonne Jade MacKinnon niewiele ma atutów...

ocenił(a) serial na 10
Matuschanskavasky

Ale mimo tych wszystkich wad i tak go oglądasz, o czym świadczy Twój długi komentarz i znajomość bohaterów :)
Ja osobiście się z Tobą nie zgadzam. Uwielbiam ten serial, zwłaszcza pierwsze 4 sezony, bo potem to nie powiem trochę MD zeszły na psy... :/ Ale który serial się nie wypala, kiedy leci tak długo? Może rzeczywiście i niektóre schematy są przewidywalne, ale ogólnie lubię ten serial, bo jest prawdziwy, życiowy (w końcu życie, wbrew pozorom, rzadko nas zaskakuje i też jest monotonne), czasami zabawny, lekki i przyjemny. No i są piękne widoki - Australia ;)
Jak na moje jedynym minusem jest brak faceta-miśka, że tak powiem, takiego do kochania, bo nie ma w tym serialu szczególnie przystojnego aktora, za którym można by wzdychać (no ewentualnie Dave, ale to ze względu na charakter :), ale on i tak już odchodzi, więc dupa :/)...
A tak poza tym to bardzo pozytywnie, choć już się powoli ten serial wypala...
Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga o MD: www.mcleods.notki.pl
Tess/Agatka/Cruz (jak kto woli ;D)

ocenił(a) serial na 8
Agatka

Oglądałem! Emitowano go wówczas na Hallmarku w czasie kiedy konsumowałem obiad (a mam naganny zwyczaj konsumowania przed telewizorem). Masz jednak Agatko słuszność w jednym względzie: może faktycznie nie był aż taki kiepski, w końcu miałem do wyboru (w porze konsumowania obiadu) kilkadziesiąt innych kanałów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones