PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862591}

BrzydUla 2

5,6 2 840
ocen
5,6 10 1 2840
BrzydUla 2
powrót do forum serialu BrzydUla 2

Super, że wróciła większość obsady. Super, że postaci zachowały swój dawny blask. Nie jest jednak super to, jak powooooli toczą się wątki. Te 10 lat temu akcja toczyło się szybko i wielowątkowo. Jestem na 40 odcinku i dalej te same niedopowiedzenia ze strony Marka, ten sam problem Violi i pana Hu. No i mamy bohaterów, którzy pojawiają się raz na rok i nic z tego nie wynika - Aleks, który co dziesiąty odcinek ćwiczy na macie czy Sławo i Mir, których praktycznie nie ma. Jeden odcinek poświęcony jest jedynie dwóm-trzem wątkom: Dobrzańskim, Violettcie i Maćkowi...

P_Halliwell

Tak. Ja oglądam 34 odcinek i ogółem do tej pory to na okrągło nic tylko podejrzenia o zdrady i ten sam wątek u dwóch par. Można to było zrobić lepiej.

P_Halliwell

No ogólnie akcja faktycznie jest dość mocno rozwleczona i też szkoda, że nie ma wyjaśnienia co chodzi o lokalizację (wszyscy są blisko, ale to nie wygląda na Rysiów) , ale ogólnie póki co wszystko jest zbyt przerysowane i może akcja wkrótce przerzuci się na właściwe wątki. Bo przy 40 odcinku nie mamy nawet jednej kolekcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones