PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810557}

Bridgertonowie

Bridgerton
6,9 40 419
ocen
6,9 10 1 40419
5,9 10
ocen krytyków
Bridgertonowie
powrót do forum serialu Bridgertonowie

Czy ktoś podczas oglądania domyślił się kim jest lady Whistledown?

SandSolange

Ja się domyśliłam :p ale dopiero bliżej końca serii, gdy opublikowała w swoim periodyku tajemnicę Mariny Thompson o której wiedziało jedynie bardzo wąskie grono 'podejrzanych', a z którego ujawnienia tylko jedna osoba z pośród nich mogła mieć jakąś korzyść ;)
ps: no i jeszcze scena płaczu tejże osoby tuż przed publikacją, po niej też nabiera innego znaczenia i daje do myślenia ;p

ocenił(a) serial na 5
Rejka

Poprzez ta zmyślona historię przez scenarzystów można było wpaść na trop bo jak piszesz tylko Feterringtonowie znali tajemnice. Ale w książkach oprócz tego,że bohaterki uważają,że jest ona młoda nie wychwyciłam nawiązania kto to.

ignis_2

oj skoro piszesz, że w książkach tego wątku nie było to faktycznie w serialu sporo ułatwili sprawę odgadnięcia, aż tak okrajając grupę potencjalnych podejrzanych.
Musiał to być ktoś z rodziny, nikt ze służby ani nie miałby czasu, dostatecznych umiejętności, ani środków, żeby takie przedsięwzięcie choćby zacząć.

Z drugiej strony, po podaniu odpowiedzi w pierwszym sezonie widać, że aż tak im na suspensie nie zależało, raczej na lekkiej rozrywce. Pewnie też założyli, że fani książki są już i tak po czwartej więc wiedzą i w razie czego w internetach podpowiedzą ;) co innego gdyby w tomach była to nadal zagadka, wtedy musieliby się wstrzymać.

ocenił(a) serial na 5
Rejka

Myślę,że tak szybkie ujawnienie kim jest Lady W. Było dla fanów nieznających książek. Reszta to i tak wiedziała. Natomiast twórcy serialu chcieli chyba sobie zaoszczędzić teorii fanów serialu, którzy nie wiedzieli kim ona jest. Ciągle dysputy z tymi znającymi książki byłyby męczące. Poza tym między sezonami i tak by to wyszło więc po co czekać. Natomiast o Marinie jest wspomnienie w książce o Eloise,że miała debiut w tym czasie. I chociaż wyszła z przymusu za brata narzeczonego to nie była w nieślubnej ciąży. Więc żadnego skandalu nie bylo. A tak w ogóle to ona była daleka kuzynka Bridgertonów, nie Feterringtonow i Colin nie planował ślubu z nią. Ciekawe jak przez ten ambaras serialowy wyjaśnia kluczową scenę z Eloise, Colinem, Anthonym i Philippem Cranem w przyszłości. Odnośnie wzmianek k tożsamości lady W. To żona Anthonego tworzy teorie,że podejrzewa, iż Lady W. Jest młoda osoba. I tyle.

SandSolange

Mała, gruba i ruda ;)

ocenił(a) serial na 5
SandSolange

Ja się nawet w książkach nie skapnelam dopóki tego nie wyjawiono w4 sezonie.

ocenił(a) serial na 7
SandSolange

Pod koniec brałam ją pod uwagę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones