PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325374}

Bracia i siostry

Brothers & Sisters
7,5 4 330
ocen
7,5 10 1 4330
Bracia i siostry
powrót do forum serialu Bracia i siostry

Witam :)
Mam pytanie do Was odnosnie tego, czy znacie serial podobny do B&S? 3 sezon lada chwila sie konczy i strasznie bedzie mi brakowalo Walkerow :(
Pomyslalam, ze oczekiwanie na czwarty umile sobie ogladaniem czegos w podobnym klimacie, choc nie wiem czy istnieje drugi taki serial z wspanialymi dialogami, niebanalnymi postaciami i tym typem poczucia humoru...
Jesli mozecie polecic cos podobnego, obyczajowego o losach jakiejs rodziny to bede wdzieczna :) Pozdrawiam.

Amaliya

Polecam Six Feet Under, serial opowiadający losy rodziny Fisherów prowadzących rodzinny zakład pogrzebowy. Świetną rolę odgrywa w nim Rachel Griffiths - Sarah z B&S.

Tylko SFU nie nadaje się raczej jako przerywnik między kolejnymi sezonami braci, gdyż jest to serial wybitny, o klasę lepszy niż B&S. Tak czy siak, polecam.

lord_eomer

Popieram przedmówcę. Six Feet Under dosłownie wymiata. Bije zarówno Rodzinę Soprano, jak i np. Twin Peaks (a co dopiero B&S - moim zdaniem serial, który wygląda jak Sześć stóp przerobione pod publikę - o wiele, wiele gorszy). Klasa sama w sobie. Polecam!

ocenił(a) serial na 10
Amaliya

GILMORE GIRLS TO SWIETNY SERIAL przedstawiający rodzinę i przyjaciół!!!!!!!!! POPROSTU GENIALNY !!

ocenił(a) serial na 10
Amaliya

GILMORE GILS TO SWIETNY SERIAL przedstawiający rodzinę i przyjaciół!!!!!!!!! POPREOST GENIALNY !! poprostu KOCHANE KŁOPOTY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones