PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325374}

Bracia i siostry

Brothers & Sisters
7,5 4,3 tys. ocen
7,5 10 1 4343
Bracia i siostry
powrót do forum serialu Bracia i siostry

Na TVP???

ocenił(a) serial na 8

Prędzej bym się tego spodziewał na TVN, bo myślę, że widzom TVP1 nie przypadnie do gustu ;p

Marq

Chyba się pomyliłeś. TVN = Taniec na Rurze. Co najwyżej, zapychacze w postaci dennych produkcji.

ocenił(a) serial na 8
violet_bunny

chociaż skoro 'Brzydula Betty' się spodobała to czemu nie ;-)

violet_bunny

Chyba zapomniałaś/zapomniałeś jakie seriale emituje/emitował TVN:
- Sześć stóp pod ziemią;
- Bez skazy;
- Rodzina Soprano;
- Bez śladu;
- Krok od domu;
- Dowody zbrodni;
- Detektyw Monk;
- Tajemnice Smallville;
- Nie z tego świata.
Wszystkie powyższe produkcje to wielokrotnie nagradzane serialowe perełki. Do wyboru do koloru. Nie odważyłbym się ich nazwać dennymi produkcjami :/

ocenił(a) serial na 6
____OSCAR____

Tajemnice Smallville perełką? tu bym dyskutował.

____OSCAR____

Większość które podałeś były emitowane w godzinach nocnych. Więc nie można stawiać TVN na wysokim miejscu tylko dlatego, że raczył wyemitować świetne produkcje. Gdyby emitował je w rozsądnych godzinach prime time, to miałabym na ten temat inną opinię.

ocenił(a) serial na 8
Marq

A wg mnie to serial znakomity dla tv publicznej - wartości rodzinne, praktycznie zero kontrowersji itd. Dziwi mnie tylko późna dosyć pora emisji.

snoopy

To wyobraź sobie porę jaką zafundowałby TVN... Lepsza już 22 :)

snoopy

"wartości rodzinne, praktycznie zero kontrowersji itd"

No ty chyba sobie żartujesz!

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Zero kontrowersji? Wartości rodzinne? Czy aby napewno napisał to ktoś, kto ogląda ten serial?

To jest dokładnie coś odwrotnego ;-)

ocenił(a) serial na 8
Marq

Odważne i kontrowersyjne seriale (zarówno pod względem formy, jak i treści) to takie jak Sześć stóp pod ziemią, Tell me you love me, Californication, Bez skazy, Rodzina Soprano.... Można by jeszcze wyliczać. Przy nich B&S to kino familijne. (Acz całkiem przyjemne, nie przeczę).

użytkownik usunięty
Marq

A mi wlasnie od poczatku ten serial pasowal do TVP. Oni cholubia wartosciom rodzinnym, a co jak co, ten serial je propaguje. A to, ze wystepuje tam watek gejowski? W tych czasach to normalne w prawie kazdym serialu. Poza tym, wladze w TVP sie zmienily. Cieszcie sie, ze w ogole ten serial trafil do Polski, bo niektore zagraniczne seriale funkcjonuja u nas, ale tylko na kanalach dodatkowo platnych np. FOX Life.

A nie pamiętacie co było z takim reality show Gay army?Miał lecieć na polsacie,ale mohery niestety powysyłały jakieś listy z zażaleniami i niestety nie wyemitowano tego programu!To samo było z ocenzurowaniem małej brytanii na tvp2!!!A poza tym uważam,że tak badziewna stacja jak tvp1 nie zasługuje na tak dobry serial jakim jest "brothers and sisters"!

użytkownik usunięty
Dawid20

Geje powinni sie cieszyc, ze to reality show nie trafilo do emisji (chociaz sam z ciekawosci i gdybym nie mial nic do roboty, obejrzalbym). Z tego co czytalem, to powielalo ono wiele stereotypow m.in. ze geje to zniewiesciale ciotki. "Mala Brytanie" ocenzurowano za czasow PISu, teraz rzadzi PO. Nie wyolbrzymiaj niektorych rzeczy i ciesze sie, ze "Bracia i siostry" W OGOLE trafili do Polski :P

To,że rządzi PO to nie znaczy,że wszystko będzie OK!!!

ocenił(a) serial na 8
Dawid20

Spokojnie, spokojnie. Klamka zapadła- Bracia i Siostry są w TVP ;-)

użytkownik usunięty
Marq

Nareszcie moze ktos go wreszcie uspokoi. Chlopak sie za bardzo podekscytowal potencjalna klotnia, zamiast sie cieszyc, ze jego serial trafi do polskiej telewizji i wiecej ludzi bedzie moglo go zobaczyc :P

Mnie tyle obchodzi,że ten serial będzie w tvp co zeszłoroczny śnieg!!!

użytkownik usunięty
Dawid20

Nie musisz sie od razu tak denerwowac :P

Poniosło mnie lekko:D

Dawid20

Poniosło cię i to widać, a mnie najbardziej śmieszy, że objeżdżasz TVP. Co ona winna? I tak pokazują dobre rzeczy, w porównaniu z szajskim TVN i ich "Tańcem na rurze", o 'bardzo interesujących' teleturniejach już nie mówiąc. Więc podsumowując: TVP wypada dobrze na tle polskich kanałów ogólnodostępnych i obrzucanie błotem tej stacji według mnie nie ma potrzeby.

ocenił(a) serial na 6
Marq

a mozna wiedzie kiedy to w ogole bedzie na tym tvp?

FisherN

Poniedziałki, 22:05. <zakrótkizakrótkizakrótki>