PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551040}
7,8 6 190
ocen
7,8 10 1 6190
Blue Mountain State
powrót do forum serialu Blue Mountain State

Odcinek świetny, scena wyjęta z Ojca chrzestnego powala, Thad w swoim filmiku o Trenerze zajebisty.

ocenił(a) serial na 9
LexCorp

Pomyliły Ci się odcinki, mówisz o 3x07 (Superstition) a 8 był o wstrząśnieniu. Scena wyjęta niczym z Ojca chrzestna tak jak napisałeś powala, natomiast w 8 scena Sammy'ego była oparta o film 127 hours i również genialnie to zrobili. Najlepszy sezon do tej pory, dobrze ze nie ma już Mary Jo.

ocenił(a) serial na 8
pol14kov

8 był o imprezie niespodziance dla trenera Danielsa z okazji wkroczenia do Hall of Fame i tam właśnie był przezajebisty film Thada przy którym leję ze śmiechu :D Tak samo scena z Ojca Chrzestnego :D

ocenił(a) serial na 9
pol14kov

Wszystko pomieszało się z tymi odcinkami, masz racje 3x08 był o trenerze tylko odcinek nazywał się "Fun Facts" natomiast to 9 był o Sammy jako kolesiu z 127 hours.

ocenił(a) serial na 9
pol14kov

a wstrząśnienie Thada nawiązywało do Memento, w którym główny bohater pamiętał tylko ostatnie 15 minut i zapisywał informacje w formie tatuaży na ciele. "Nie ufaj Alexowi" było powtórzeniem tatuażu tamtego bohatera

ocenił(a) serial na 10
ulvar

8 się nazywa C-Word i jest o wstrząśnieniu Thada... a 7 był o przyjęciu niespodziance. Nie mylcie, dziś wyszedł 9 odcinek

ocenił(a) serial na 10
necio

9 się nazywa C-Word i jest o wstrząśnieniu Thada... a 8 był o przyjęciu niespodziance. Nie mylcie, dziś wyszedł 10 odcinek

Myślałem o 9 i 8, a napisałem jak napisałem :P

ocenił(a) serial na 10
necio

Serio ostro zmieszaliście to, teraz już nie wiem o czym był 10...

ocenił(a) serial na 10
KasekG

patrz na post napisany jako drugi przeze mnie. ja już byłem tak zamieszany, że źle napisałem.
8 był o przyjęciu, 9 o wstrząsie i 10 dziś wyszedł/wyjdzie w USA, czyli jutro z rana dostępny u nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones