PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 990
ocen
5,1 10 1 4990
5,5 2
oceny krytyków
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

To ciągle wypominanie jej koloru włosów; "O blondynka to pewnie głupia" "a zna pani ten kawał o blondynce?" "jak blondynka to wiadomo,że facetów przyciąga" itp. strasznie wkurzające

Kaoshi

Tak, to jest mocno wkurzające. I to, w jaki sposób pokazują Polską wieś: mieszkańcy kaleczą język polski (nie mówcie mi że to gwara, bo wiem, jak ona może brzmieć), są często niewykształceni albo uzależnieni, zamknięci na odmienność... Dlatego własnie nie dałam "Blondynce" dużych szans i porzuciłam ten serial po kilku odcinkach.

ocenił(a) serial na 4
Kaoshi

Przypuszczam, że obie Panie (a zwłaszcza założycielka tematu)
są blondynkami.
A co do polskiej wsi, uważam że (na pewno nie wszystko i nie wszyscy), ale jest wiele prawdy w tym co pokazuje ten serial.
Pozdrawiam

chromczan_fw

pudło, bo nie jestem blondynką :D Dobra może przekazuję trochę prawdy, ale to ciągle wypominanie jej koloru włosów naprawdę wkurza!

ocenił(a) serial na 4
Kaoshi

No tak, jest przesadne, może denerwować.
Mnie najbardziej jednak denerwuje główna bohaterka.
Jest przemądrzała i żyje w swoim idealnym świecie, ciągle marudzi, ale tak naprawdę sama nie wie czego chce...irytujące...

ocenił(a) serial na 1
Kaoshi

Mnie tez wkurza...

Blondynki to przeciez jedne z tych brzydszych kobiet a oni wmawiaja w tym serialu ze mnie pociagaja...

użytkownik usunięty
Kaoshi

moze faktycznie nieco sie tam naduzywa tego koloru wlosow...moze dla podkreslenia zasciankowatosci??
mnie denerwuja jej przyjaciolki z W-wy.
Szejbal jest nie do wytrzymania,wiecznie naburmuszona,jakas napastliwa...okropienstwo.
druga,ta co jest w ciazy i na lodzie...zupelnie niewiarygodna...ten jej kretynski lek przen Manejem...
bzdura zupelna...
poza tym ok.mieszkancy Majakow prosci i sympatyczni..:)

ocenił(a) serial na 9

a jak myślicie - będzie 3 sezon?
bo paru wątków nie dokończyli, np. powinno coś być wspomniane o tej chorej dziewczynce... Sylwia widziała tęczę, gdy była z Marcinem, gdy z fotografem - nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones