PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 363
oceny
7,3 10 1 10363
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Finał 3 sezonu

ocenił(a) serial na 5

Jeszcze nie ma napisów ale można podejrzeć.Znowu namieszali z pamięcią Jane.No i wreszcie Zapata zaliczyła Edgara...

Marcin5800

czy dobrze mi się wydawało że Roman Zginał, Stało się Jane wszystko sobie przypomniała i ona od teraz będzie kontynuować wizję nowego porządku. Przynajmniej takie wrażenie mam po ostatniej scenie.

ocenił(a) serial na 5
rafiq11

Roman zapewne będzie żył,bez niego to nie ma sensu już

Marcin5800

Ciekaw jestem ile im zajmie usunięcie dwóch odcinków z listy odcinków na filmwebie. Pół roku? A może do kolejnego sezonu bo jest oficjalne info o kolejnym sezonie.
Jeśli to prawda, że Jane przeżywa skutki uboczne ZIPu, to to co przeżyła od S01E01 do S03E22 - przestało istnieć i jest teraz szpiegiem swojej martwej mamusi i braciszka, urocze.
No i ten jej uśmieszek, jakby jej plan rozdziewiczenia FBI od środka się ziścił, ojojoj powątpiewam srogo.

Cysiek1991

wszystko fajnie tylko teraz jak jest Remi i dowie się że braciszek i mamusia kaput, i nie ma nikogo już wpadnie w mordor zabije wszystkich, a głównym przeciwnikiem w 4 sezonie bedzie Zepata.

ocenił(a) serial na 5
freeman94

A może Zapata odstawiła te szopkę z Keatonem żeby upozorować swoje odejście a następnie działanie pod przykrywką u boku Blake.Pewnie robi to dla CIA.

Generalnie fajnie spieli klamrą cały serial z tym Kapsztadem.Cały czas łudzę się że Roman miał kamizelkę....

Marcin5800

Kamizelki chyba nie, chociaż... ja się łudzę, że Jane wezwała pomoc, a FBI powiedziała, że Roman zmarł, a potem im wcisnęła historyjkę, że pochowała go w rodzinnej ziemi itp.
Chociaż biorąc pod uwagę słowa twórcy na długo przed finałem o tym, że ktoś zginie - nie wróżą Romanowi dobrze. Ale mają furtkę do tego, żeby zostawić go przy życiu (albo będą go pokazywać we flashach z przeszłości).
Zapata pewnie odegrała szopkę z Keatonem przed FBI, a całość była ustawiona, a szkoda, bo jej nie cierpię i na czarny charakter mi pasuje. Najlepiej taki co ginie. I nie wraca. Od początku jej nie znoszę (nie dość, że aktorka marna, to i postać nudna).
Niecierpliwe czekam na 4 sezon!

ocenił(a) serial na 8
monika_2

A jak myślicie - do kogo dzwonił Roman te kilka razy, m.in pod koniec mówiąc o pieniądzach? Moją pierwszą myślą była Avery ale po scenie z samolotem zaczynam myśleć, że do Zapaty. Uważam tez, że Roman zginął na dobre, a kolejny sezon oprze się na 'starym planie' Remi - może nawet we współpracy z Zapatą właśnie

kusiowa

Też mnie to ciekawi.
Obstawiałam lekarza - że może szukali razem leku na to zatrucie ZIP-em i Roman mu oddał swoje pieniądze, żeby nadal szukał.
Co do Zapaty - nie wierzę, że ona jest zła (a mogłaby, byłoby ciekawiej) - wykonuje pewnie zadanie dla CIA, a całe to zwolnienie i wrobienie jej, było przykrywką, żeby mogła swobodnie działać.

ocenił(a) serial na 8
monika_2

ciekawa opinia ;) brzmi przekonująco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones