PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010598}

Black Knight

Taek-bae-gi-sa
2023
6,4 1,8 tys. ocen
6,4 10 1 1834
Black Knight
powrót do forum serialu Black Knight

Porażka

ocenił(a) serial na 3

Słaby serial. A w porównaniu do innych raczej przyzwoitych i ciekawych koreańskich produkcji, to wręcz bardzo słaby. Kompletnie niangażująca fabuła, nudny, słabo zagrany, z urywanym tempem, brzydkimi zdjęciami, mającymi przykryć niedostatki CGI. Po dwóch odcinkach odpuszczam bo dalej nie wiadomo o co w nim chodzi

ocenił(a) serial na 7
lornemalwo

Właśnie przez pierwsze dwa odcinki nuda, że musiałam połowę przewijać. Od trzeciego odcinka zaczyna się niezła akcja. Historia ciekawa więc polecam obejrzeć, ale z drugiej strony też nie oczekiwać arcydzieła.

lornemalwo

Ja wytrzymałem 20 minut,wszystko mnie odrzucilo.

lornemalwo

Brzydkie zdjęcia? A w ktorym postapo masz ładne zdjęcia? Niedostatki CGI? A kiedy konkretnie, bo w CGI było w zasadzie wszystko, łącznie z papierosem głownego bohatera, więc świat przedstawiony by nie istniał, gdyby faktycznie były tam jakieś niedostatki...

ocenił(a) serial na 3
ACCb

Pierwsze z brzegu co niedawno oglądałem - Stacja jedenasta, The last of us, Łasuch

ocenił(a) serial na 7
lornemalwo

Azjatyckie produkcje zwykle nie powalają w kwestii CGI, chociaż tutaj moim zdaniem było akurat nieźle.
Ostatnio oglądałam "Love between fairy and devil", tam aż zęby bolały na widok efektów.

lornemalwo

Nie widzę podstaw do porównania. Świat przedstawiony jest zupełnie inny. W serialach, o ktorych piszesz, CGI jest tylko dodatkiem, tu kreuje całość przedstawienia, z niewielkimi wyjątkami rzeczywistość została zbudowana w zasadzie od zera. Pustynny krajobraz mogłby być ewentualnie porownany do Mad Maxa, tyle że tam masz australijskie słońce - tu unoszący się pył zatrzymuje promienie słoneczne. Stąd monochromatyczny, niewyraźny obraz. Nic pięknego, ale to krajobraz katastrofy i w zamierzeniu nie powinien się podobać...