PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500917}

Białe kołnierzyki

White Collar
7,9 33 467
ocen
7,9 10 1 33467
4,5 4
oceny krytyków
Białe kołnierzyki
powrót do forum serialu Białe kołnierzyki

Widziałam reklamę w internecie ale nie pamiętam na którym kanale mają go emitować : (

ocenił(a) serial na 9
Freederth

Z tego co się orientuję to nowo powstała stacja FOX.

Szyn3k

No nie taka nowo powstała. Ma już 3 miesiące, ale FoX to sprawdzona marka.
Kanał dostępny jest w platformie n i Cyfrowym Polsacie.
Niestety przez to, że kanał jest na transponderze CP kanał jest w słabym HD.

ocenił(a) serial na 8
simon231

Serio dopiero od 3 miechów? Tak się wciągnąłem w ten kanał, że nie zauważyłem ;) Naprawdę świetne seriale tam lecą typu Prison Break (2 sezony wyemitowali), Defying Gravity, Heroes, Dollhouse, oczywiście Simpsonowie i Family Guy no i jeszcze parę innych naprawdę niezłych. Już się nie mogę doczekać jutrzejszego premierowego odcinka Collara :D

ocenił(a) serial na 9
wojtek2295

a powiedzcie mi ktory sezon pojdzie na FOXie??? tzn zaczeli puszczac dopiero pierwszy 2 czy dalsza czesc 2....??? (zastanawiam sie w jakim stopniu polska telewizja jest 'na bierzaco"....

ocenił(a) serial na 8
sisi421

disiaj o 21-ej na foxie od pierwszego sezonu, na pewno obejrzę!

sisi421

Puszczają serial od początku.
Z resztą FoX puszcza większość od początku - w miarę możliwości.
Oto wyjątki:
Weeds od 4 sezonu
The Simpsons od 6 seoznu
Szkoda, że przerwali obecnie Prison Break'a, bo czekałem na kolejne sezonu, ale mam nadzieję, że już niedługo.

Szkoda, że puszczają stare produkcje nie w HD - Roswell. Oczywiście nie boli mnie to przy Family Guy bo serial jest przedni, a kiedy dojdą do 8 albo 9 sezonu to będzie Native HD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones