PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128766}

Bez skazy

Nip/Tuck
7,7 6 069
ocen
7,7 10 1 6069
8,0 3
oceny krytyków
Bez skazy
powrót do forum serialu Bez skazy

Trzecia seria

ocenił(a) serial na 9

Czy wiecie, czy będzie trzecia seria? Jest 6 grudnia i 14 z 16 odcinek. Co będzie dalej?!! Już się boję, że stracę środowy sens życia :-(((((

Dama_Kameliowa

własnie obejzałam ostatni (wstrząsający:) odcinek 2 serii na tvn...na oficjalnej stronie nic nie wspominają o 3 serii, ale ten odcinek tak się skonczyl, ze az się prosi o kontynuację! :) chociaz z drugiej strony, taka intrygująca koncówka ma swój urok, sam serial jest przeciez dosc niekonwencjonalny posród innych...
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
nuuuu

oczywisasice ze jest 3 seria, wlasnie skonczyla sie jej emisja w US. 4 tez bedzie ^^
koncowka wczorajszego odcinka tak mna wstrzasnela ze szukalam dzis pol dnia zeby sie doweidziec co sie stalo z Christianem ^^

Dama_Kameliowa

o , wlasnie znalazłam coś o 3 serii :) http://www.tv.com/nip-tuck/show/17095/episode_guide.html&season=3 [www.tv.com/nip-tuck/sho ...]

nie czytaj, jesli nie chcesz wiedziec co w niej będzie ! :) mam nadzieje ze tvn pusci to wkrótce.

ocenił(a) serial na 9
nuuuu

Przeczytałam . Fajne. Biedny Christian, ale w sumie aż tak mi go nie szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones