PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181823}
8,0 20 951
ocen
8,0 10 1 20951
7,3 3
oceny krytyków
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

Ta wielowątkowość, fabuła, niesamowite zwroty akcji, ciągłe drążenie tematu, kto jest a kto nie jest cylonem, kto tu mataczy, kto się pod kogo podszywa. Kolejno relacje między maszyną - robotem (sztuczną inteligencją) a człowiekiem, co czyni nas ludźmi, polityka, która bierze górę nawet w momencie prawie całkowitej zagłady naszej cywilizacji, Plan, ślady duszy, technologia zmartwychwstania cylonów i na sam koniec ten motyw błędnego koła, powtarzania w kółko i w kółko wciąż tych samych błędów przez naszą cywilizację, prowadzącą nas za każdym razem do zguby. Serial kompletny bez 2 zdań z sensownie zarysowanym wstępem, rozwinięciem i zakończeniem, przez co fabuła wciąga jak bagno ;).
Znacie może jakieś podobne seriale, które powstały w ostatnim czasie? Chętnie bym obejrzał.

ocenił(a) serial na 10
Celad_X85

Gdzie można aktualnie obejrzeć? Jakiś czas temu oglądałem na prime, ale teraz nie widzę?

ocenił(a) serial na 10
lortgib

Oglądałem to z 7 lat temu i z tego co pamiętam na CDA. Nie wiem czy teraz tam jest.

ocenił(a) serial na 10
lortgib

Sky Showtime.

ocenił(a) serial na 10
Celad_X85

Expanse. Nawet jeden z ważniejszych aktorów "Galactici" otrzymał tam ważną rolę.
Jeżeli ten serial ma jakąś wadę to chyba długość. 100h trzeba poświęcić przez co nie bardzo jestem w stanie go ponownie obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Celad_X85

The Expanse (Prime Video), Gwiezdne Wrota, ale nie potrafię znaleźć, gdzie zobaczyć można.

ocenił(a) serial na 9
Miglanc_filmweb

wystarczy miec wlasny zbior i ogladac kiedy tylko sie zechce:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones