PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 357
ocen
8,1 10 1 12357
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

ta bajeczka jest.......

ocenił(a) serial na 7

Jak na bajke o Batmanie ty abajk a jest godna polecenia ...z tego co pamiętam były to tkie odcinki...mi najbardziej podobał się odcinek z Strachem na Wróble......i ....Trującym Bluszczem.....ta bajka jest godan polecenia..i obejrzenia...dla kązdego fana batmana i nie tylko

Viggo_2

Pamiętam jak w 92 i 93 roku zawsze to leciało na TVP2 o 15:00, oglądałem każdy odcinek. Teraz wydaje mi się że kinowy Batman Begins zbliżony będzie do tego serialu, będzie pokazana historia Bruca Wayna i jak zostal Batmanem, no i Batmobile nie będzie tam jakąś kruchą zabaweczką. Film Burtona ma pewien błąd - to nie Joker w młodości zabił rodziców Bruca Wayna. A Schumacher zapomniał że Batgirl była córką komisarza Gordona.

ocenił(a) serial na 10
Viggo_2

Ten serial jest najlepszy, żałuję, że CN przestał go emitować. Najbardziej klimatyczny z wszystkich seriali WB.
Polecam wszystkim, warte obejrzenia.

Viggo, jak nie wiesz jak stawiać znaki przestankowe to naprawdę mi przykro. Pisanie czegoś takiego".....bułka....i .... makaron.." świadczy o tym, że podstawówkę skończyłeś w wieczorówce.

Viggo_2

Z całym szacunkiem,ale określanie tego serialu bajeczką lub bajką to lekka przesada,niektóre epizody miały dość poważną tematykę,poza tym mroczny klimat i spora dawka przemocy.W porównaniu z tą animacją wiele filmów teoretycznie dla dorosłych można uznać za bajki,ale z jednym się zgadzam : serial godny polecenia a chwilami lepszy nawet od wersji aktorskich Batmana

hellboyjr

właśnie powtarzam sobie pierwszy sezon i naprawdę muszę powiedzieć, że zdarzają się odcinki genialne. Scenariusz, a przede wszystkim klimat, te czarne charaktery, esencja Batmanskiej muzyki czyli kompowycje ś.p. Shirley Walker...po prostu miód. A pierwsze odcinki ze Scarecrowem, Clayface'm czy Two-facem - małe arcydzieła.

bajeczka to naprawdę krzywdzące określenie.

po odcinku "on leather wings" w dziecieństwie z Man-batem to ja miałem wręcz koszmary;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones