PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 108
ocen
7,7 10 1 35108
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Zniszczony potencjał

ocenił(a) serial na 7

Pierwszy sezon perełka, na prawdę świetny klimat, ciekawe wątki, bardzo dobra gra, napięcie. Wszystko czego się oczekuje po tym gatunku. Drugi - wyraźny spadek, zakończenie ciekawych watków, zaczęcie kilku beznadziejnych, końcówka trochę się broni, ale ogólnie niezbyt dobrze. Zacząłem trzeci i muszę powiedzieć, ze ten to już totalna porażka, odgrzewanie kotletów z poprzednich sezonów - watęk z ojcem Dylana, wątek Normana bawiącego się Emmą. Beznadzieja! Nie mam ochoty nawet dalej tego oglądać i jest mi z tego powodu bardzo przykro, ponieważ pierwszy sezon był naprawdę dobry. Zepsuli ten serial i niestety wątpię, że już się obroni.

ocenił(a) serial na 9
wolfman49

Uważam, że powinieneś dokończyć 3 sezon. Bo po słabszym początku później się rozkręca i jako całość 3 sezon wypada naprawdę świetnie. Też uważam, że 2 sezon był trochę słabszy, ale 3 znów zszedł na właściwe tory:)

ocenił(a) serial na 7
Megi_12

Mam nadzieję, ale naprawdę przy pierwszym odcinku się tak męczyłem, że po prostu nie sądziłem, że cokolwiek da się z tego wyciągnąć. Ale skoro tak mówisz, może warto mu dać szansę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones