PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 108
ocen
7,7 10 1 35108
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

I jak wrażenia po 1x3? ;D Mnie się podoba, akcja sie rozkręca.

http://www.youtube.com/watch?v=rItREy522aA

Czyżby Norman faktycznie miał schizofrenię?

ocenił(a) serial na 8
Evil_xx

Mega odcinek! *_* Lepszy od drugiego i na tym samym poziomie co pierwszy! :D

ocenił(a) serial na 6
Evil_xx

Nie "czyżby", tylko pokazali to zupełnie dosłownie, już w 3 odcinku, tak zupełnie bez sensu, za co u mnie serial otrzymuje pierwszy minus.

ocenił(a) serial na 7
Evil_xx

Póki co najlepszy odcinek, ale zgadzam się z zarzutem, że z Normana robią kompletnego psychola, który nic tylko by zabijał, bo ma zwidy. Oj, twórcy się przeliczyli póki co z zapowiedziami, że przejawy choroby psychicznej będą bardzo rzadkie, przerywane długimi okresami normalnego zachowania(cokolwiek "normalne" w rodzinie Batesów znaczy). Jak na razie nie było odcinka, żeby nie był on szurniętym psychopatą.

nikike

mimo, że odcinek najlepszy ze wszystkich do tej pory, zgadzam się z Twoją opinią jak na 3 odc. to faktycznie za dużo już pokazali jego drugiego oblicza ;)

ocenił(a) serial na 9
n4t4l14

super odcinek, Schizy Normana powalające :) fajnie rozkręciła sie akcja czekam na wiecej

n4t4l14

Moim zdaniem pokazali odrobine jego drugiego oblicza. Przynajmniej mam taka nadzieje c;

GylitersYOY

objawy miały być rzadkie, a w tym odcinku aż kipiało od nich :D nie mówię oczywiście, że mi się nie podobało, zobaczymy co pokażą w następnych odcinkach, mam nadzieję, że co najmniej będą trzymać poziom :)

n4t4l14

To, że pokazali te objawy tak szybko nie koniecznie musi być błędem i zweryfikują następne odcinki. Według mnie użycie słowa kipiało to za dużo. Raz zemdlał i dopiero w końcówce miał prawdziwą schizę. Znamy zakończenie i jeszcze trochę brakuje do tego, więc choroba będzie postępowała powoli, a przecież o tym jest ten serial, by pokazać jak zmieniła go choroba.

nikike

Popieram twoją wypowiedź,też tak myślę ,że w każdym odcinku ukazali go jako szurniętego a nie że przejawy tej choroby się będą ukazywały rzadko

ocenił(a) serial na 7
Evil_xx

Odcinek trzeci przegenialny, już kocham ten serial :D. I wygląda na to, że akcja wcale nie zamierza zwalniać. I dobrze!

Arthaniel

Chociaż i tak jak narazie serial trzyma poziom i nie zwalnia z akcji jak powiedział poprzednik u góry :) Uwielbiam ten serial juz po 3 odcinkach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones