PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 34 047
ocen
8,4 10 1 34047
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

bajka

ocenił(a) serial na 10

Ogólnie bajka bardzo mi się podoba, ale zawsze rzucały mi się w oczy pewne niedociągnięcia, szczególnie zaś razi to, że cała fabuła skupia się na pokonaniu "króla ognia" jako jednej osoby. Jest to trochę bez sensu, bo jeżeliby to miało mieć ręce i nogi logiczne by było że nawet po zniszczeniu przywódcy pojawi się dziesięć podobnych na jego miejsce. Można by powiedzieć, że to pozycja króla daje mu jakąś szczególną siłę, ale nigdy o tym nie było mówione w bajce, a także w innych krajach przywódcy nie mają tak znacznie wyższych umiejętności niż inni.

użytkownik usunięty
asztan

a mnie bawi to, że nazywasz awatara bajką a niczego z niego nie zrozumiałeś najwyraźniej. za to wymądrzasz się twardo. już w pierwszym sezonie i to chyba więcej niż raz wyjaśniono czemu kraj ognia osiągnął taką przewagę i jaki wpływ na to mieli jego władcy. ma to związek bezpośredni z tym, że Aang musi się tak śpieszyć by opanować wszystkie żywioły. jak ni zrobi tego na czas to potem nawet z nimi będzie miał zonka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones