PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 34 043
oceny
8,4 10 1 34043
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

10/10

ocenił(a) serial na 10

!Legenda Aanga jest genialna !!!! pod każdym względem, fabuły, animacji( co za wspaniałe
postacie )muzyki.Inspiruje, wzrusza, bawi, uczy odrózniać dobro od zła ale przede wszystkim
otwiera młode umysły na ponadczasową wiedzę.Wprost brakuje mi słów aby wyrazić swój
zachwyt.Chylę czoła przed twórcami.Jestem babcia i oglądałam Aanga ze swoim (wówczas 7
letnim )wnukiem i 30 letnią córką wszystkie odcinki naście razy i byłam zachwycona.. czyli tak
naprawdę jest to przekaz dla wszystkich niezależnie od wieku.Widziałam jak chłonął to mój
wnuk i jak głęboko utkwiły mu wszystkie mądrości tam przekazywane, mało tego od lat
wracamy do tego serialu.Uważam ,ze coś tak niezwykłego jak Legenda Aanga powinno stać
się obowiązkowym filmem dla dzieci i ich rodziców...babć też.Nie spotkałam do tej pory( a lata
całe oglądałam z moim wnukiem setki bajek i baśni) czegoś równie genialnego.W tej kategorii
należą się temu serialowi wszystkie możliwe Oskary.

ocenił(a) serial na 8
enera

Zgadzam się, to wspaniały serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones