PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94275}

Anioły w Ameryce

Angels in America
7,8 9 915
ocen
7,8 10 1 9915
8,6 10
ocen krytyków
Anioły w Ameryce
powrót do forum serialu Anioły w Ameryce

Kocham ten serial!

ocenił(a) serial na 10

Prior Walter to moja ulubiona postać. Oby żył jak najdłużej (ale bez bólu). Grający go Justin Kirk przebił nawet Ala Pacino! ale cała obsada jest wspaniała, montaż niesamowity, świetne dialogi... Dopiero drugi rozdział widziałam, a już wiem, że to serial wszechczasów

ocenił(a) serial na 10
bemolka

BEMOLKA!!!! Co robić, co robić, HBO nie powtaża ANIOŁÓW! Pomocy!!!! Ja tu zyć nie mogę!

ocenił(a) serial na 10
Vampire_Nataliee

wysyłasz mi 4 czyste płyty +znaczek za 2zł, a ja odsyłam Ci wszystkie odcinki + ścieżkę dźwiękową na CD? nic innego nie przychodzi mi do głowy...
(wybacz, że nie mogę wysłać płyt za darmo, ale po prostu nie stać mnie :/ )

użytkownik usunięty
bemolka

wow !! tej opcji filmwebu nie znałem...... bardzoverysympatyczna... też zainteresowany jesem...:-) Bo właściwie mamwsio, ale na vhs a to nie to samo, z drugiej strony70 zł za dwie płytki dvd też nie tragedia... ale jesszcze mnie nie stac...jak by ktoś chciał się podzielić wrażeniami to zapraszam..

ocenił(a) serial na 10

podajcie Wasze adresy mejlowe, jeśli chcecie wymianę: czyste płytki-płytki z serialem. ja do Was napiszę

użytkownik usunięty
bemolka

również byłbym zainteresowany filmem, o którym tyle słyszałem, a do tej pory nie miałem okazji oglądać. Ten film wart jest grzechu ;)

morolg@op.pl

pozdrawiam.

użytkownik usunięty
bemolka

Ja Anioły już oglądałem, ale chciałbym je mieć na płytach, pomożesz???? lefler@vp.pl

ocenił(a) serial na 10

to może się zaloguj? :) my kochamy ten serial, chętnie pogadamy :)

Annash

nie zauważyłem że jestem niezalogowany.. ot co..:) a co do maila to proszę bardzo i czekam z niecierpliwością... sloot@o2.pl

użytkownik usunięty
bemolka

Bemi a może byłabyś zainteresowana jakąś wymianą? Bardzo chciałbym mieć „Anioły” na płytkach i chętnie nawiązałbym kontakt w celu uzgodnienia spraw formalnych.
Liczę na odezwę, to mój e-mail: fay@interia.pl
Pozdrawiam

bemolka

Również proszę o kontakt w sprawie serialu. heavenn@wp.pl albo gg: 2363375

bemolka

Właśnie dziś kupiłm ten filmik na DVD w sklepie Saturn w Krakowie za jedyne 44 zeta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones