PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 427
ocen
7,3 10 1 8427
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Czy matka Megan odzyskała pracę sędzi??

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

I to jest dobre pytanie... Nie znam się na prawie i nie bardzo wiem na czym polega to całe "nie wybranie jej" na kolejnych 10 lat, ale w serialu chyba nie było mowy o jej powrocie. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że na koniec odcinka 13 sezonu 2 Joan mówi coś w stylu: "wzięłam urlop na żądanie/okolicznościowy. Nikt nie potrzebuje sędzi niedorajdy" i że robi dżem, bo musi mieć nowy zawód. Więc sędzią raczej nie została ponownie, ale w najbliższym czasie mam zamiar zrobić sobie maraton z 2 i 3 sezonem, więc jeśli coś wyłapię to dam znać :)

megan1011

Kurde,a wiadomo już coś o 4 sezonie??Bo naprawdę lubię ten serial i byłoby bardzo źle gdyby go przerwali.

megan1011

Znalazłam taki artukuł i tu coś pisze,że serial jest do kupienia albo ktoś juz go kupił.
http://cartermatt.com/62024/body-of-proof-season-4-not-dead-yet-canceled-series- being-shopped-to-tnt-usa/

ocenił(a) serial na 7
MartaRut22

Artykuł jest dość stary. Faktycznie, były takie plany, ale nic z tego nie wyszło.

Villemo339

Jednak ciągle mam nadzieję,że taki dobry serial dostanie szansę albo inna stacja ją kupi.Tak samo było z unforgetable.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones