PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 427
ocen
7,3 10 1 8427
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Czy w którym kolwiek odcinku Dr Megan Hunt zostaje ranna albo przewieziona do szpitala,albo ktoś z jej rodziny??

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

Megan nigdy nie stało się nic na tyle poważnego, że musiałaby trafić do szpitala, aczkolwiek było kilka odcinków w których jej życie było zagrożone :) np.:
17 odcinek 2 sezonu(Idenity) - Lacey traci przytomność i trafia do szpitala, w tym samym odcinku Megan znajduje się w niebezpieczeństwie
19 odcinek 2 sezonu(Going viral part 2) - Kate trafia do szpitala
20 odcinek 2 sezonu(Mind Games) - seryjny morderca, którego Megan wsadziła do więzienia, ucieka by zemścić się na pani doktor, jednakże ofiarą staje się ktoś inny
2 odcinek 3 sezonu(Abduction part 2) - Megan i Lacey zostają porwane i znajdują się w niebezpieczeństwie, ostatecznie Megan nic nie jest, ale Lacey jest w szpitalu
4 odcinek 3 sezonu(Mob mentality) - w kierunku Megan zostają oddane strzały, jednakże nie jest ona ranna\
13 odcinek 3 sezonu(Breakout) - Megan odkrywa prawdę o śmierci swojego ojca, przez co znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie

Chyba niczego nie pominęłam :) Btw, czy mogłabym wiedzieć, skąd takie pytanie?

megan1011

A czy to prawda,że Peter został zabity w 20 odicnku 2 sezonu??
Jeśli tak to kto pomógł Megan w schwytaniu zabójczyni jej ojca,bo wydaje mi się,że właśnie Peter.

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

Tak, to prawda, że Peter został zabity w finale sezonu drugiego. W odnalezieniu zabójcy ojca Megan, pomagał jej Tommy, jednakże, kiedy doszło do konfrontacji między Megan a Martin, była ona sama i w zasadzie prawdę odkryła przez przypadek. Nie wiem czy widziałaś cały sezon 3, ale jeśli tak, to będziesz wiedziała, że Kiedy Angela Martin chciała zabić Megan, z pomocą przybył jej psycholog-socjopata, o którym było głośno w jednym z poprzednich odcinków - Trent Marsh :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones