PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 88 tys. ocen
7,7 10 1 88490
6,3 12 krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Pytanie o zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Jestem po pierwszym sezonie i tak się zastanawiam... dlaczego mieszkańcy domu ( te wszystkie
duchy ) po prostu się z niego nie wyprowadzili? Po co siedzieli w tej piwnicy? Rozumiem osoby
które mieszkały tam w latach 40,50 ale w obecnych czasach załatwienie fałszywych dokumentów
nie jest aż takie trudne. No i np. ta poparzona kobieta i jej dzieci - z takimi twarzami nic nie
zrobisz ;D Bo rozumiem że raczej by się nie przedstawiali nigdzie staroma imionami. No i mogli
wyjść przecież, to nie tak że poruszali się tylko po danej działce. Tate np. był i na plaży i w parku.
Skoro zginęli całą rodziną nie prościej było wyprowadzić się na drugi koniec LA i wieść
'normalne' życie? Nie wiem jak było z tym starzeniem się ich ( ta sprzątaczka się postarzała ale
reszta nie; nie do końca załapałam ten wątek xd ) ale mogli przecież się przeprowadzać co 5 lat!
Tak samo tamta para gejów....mam tylko nadzieje że to dziecko nie zostanie takim niemowlakiem
na zawsze bo to by było okropne xd

Dochuu

Tate wyszedł na plażę w Halloween, bo tylko wtedy zmarli mogli sobie swobodnie spacerować poza tym domem. Tak samo ta pokojówka: tylko w Halloween mogła odwiedzić matkę w szpitalu.
Z tym postarzeniem Moiry nie łapię też za bardzo.

ocenił(a) serial na 8
Dochuu

duchy zalatwiajace falszywe dokumenty, serio? xd
z tego co pamietam, to duch mogły opuscic ten dom tylko w Halloween (stad Tate latajacy po miescie), a w normalne dni nie mogli stamtad wyjsc (ta mloda, ktora chcac wybiec na zewnatrz, wbiegała do srodka)
poza tym to duchy, one maja inne podejscie do ”zycia”, a własciwie nie maja go w ogole, bo sa martwi x

ocenił(a) serial na 8
extranick

aa ten wątek z halloween przeoczyłam xd wszystko już rozumiem, dzięki.
wiem że są martwi ale i tak lol...w piwnicy siedzieć :x lepiej już było zabunkrować się w domu i tyle :p co 10 lat by się wmieniali kto jest 'oficjalnym\ właścicielem...xD