PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 145
ocen
6,8 10 1 36145
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Czy tylko ja uważam, że jest najgorsza i pod wzgledem co przedstawia i muzyki? Trochę za kolorowo
a ta muzyczka całkowicie nie zgrywa się z tą horrorową

ocenił(a) serial na 8
filmowy_laufer

Niestety musze sie zgodzic... czolowka to najwieszy minus AHS:FS.

ocenił(a) serial na 7
filmowy_laufer

Zgadzam się. Poprzednie czołówki były świetne, klimatyczne. Czołówka FS się nie umywa.

ocenił(a) serial na 5
filmowy_laufer

Fajnie, że odświeżyli motyw muzyczny. Brzmi interesująco. Mimo wszystko nie pogniewam się, jeśli w piątym sezonie powrócą do klimatu wcześniejszych czołówek. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia - manekiny, laleczki - kompletnie nie moja bajka - wszystko wydaje mi się strasznie sztuczne. Trochę nie jak AHS.

ocenił(a) serial na 6
filmowy_laufer

Mi też średnio się podoba. Poprzednie były mroczne i tworzyły klimat, ta niestety już nie.

filmowy_laufer

To co przedstawia jest niezłe - klimatyczne. Ale muzyka szkoda pisać nie wiadomo po co ją zmienili to był znak rozpoznawczy. Gdyby jeszcze zmieniali muzę do każdej serii a tak bez ładu i składu.

ocenił(a) serial na 9
kuki7

Dokładnie. Ta dziwaczna muzyka od razu sie kojarzyła z AHS, a ta co jest teraz nie kojarzy się z niczym...

ocenił(a) serial na 5
filmowy_laufer

Moim zdaniem jest bardzo udana za to sam serial już nie.

ocenił(a) serial na 8
terron

Ale przeciez widzielismy dopiero pilot Freak Show...

ocenił(a) serial na 5
SilverP

Może to dopiero początek ale ja mam mieszane odczucia . Jak dla mnie nic godnego polecenia .

ocenił(a) serial na 8
terron

ja miałem podobnie z AHS Coven, tylko że na odwrót :P

pierwszy odcinek bardzo mi się spodobał, myślałem że trzeci sezon będzie lepszy od pierwszego, a potem dupa... okazało się że Coven to serial dla nastolatek i gimbazy :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones