PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 883
oceny
8,1 10 1 71883
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Chciałbym sobie zerknąć co to za serial,ale chciałem zącząć od Asylum.Nie wiem czy to nie jest czasem kontynuacja pierwszego sezonu czy może poszczególne sezony to oddzielne wątki,bo jak są połączone to głupio by było oglądać drugi przed pierwszym.Mogłby ktoś odpowiedzieć kto oglądał ?

LuQar

Możesz bez problemu zacząć oglądanie od drugiego sezonu. Ja jestem tego czystym przykładem, niedawno zacząłem oglądać serial, ale od drugiego sezonu, bo wydawał mi się ciekawszy. A teraz aktualnie oglądam 1 sezon. Każdy jest inny i nie są ze sobą powiązane. A Asylum właśnie jest fenomenalne, wciągające już od pierwszego odcinka, polecam ;)

jacob_filmweb

Dzięki za szybką odpowiedź Jacob.W takim razie jutro sobie zacznę oglądać Asylum,a jeśli mi się spodoba to po tym obejrzę 1 sezon :)

LuQar

Spodoba ci się na pewno, ja cały sezon obejrzałem w 3 dni, nie mogłem się oderwać :)

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

Czyli we wszystkich sezonach grają ci sami aktorzy, tylko grają inne postacie?

madfugitivexo

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

Ciekawe!

madfugitivexo

Serial jest świetny, wciąga i aktorzy są wspaniali. Polecam zwłaszcza Asylum :)

ocenił(a) serial na 10
jacob_filmweb

Dzisiaj skończyłem, konwencja jest mega ciekawa... nie am czegos takiego w tv... Serial który ma kilka sezonów, a kazdy z nich to coś zupełnie innego, to nie nudzi się i angażuję widza... Kreacje naprawdę fajne, oddany klimat lat, w których rozgrywa się akcja. Byc może niektóre wątki zbędne, ale całośc komponuje się idealnie ; )

idnarb

Dokładnie. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

Moim zdaniem zbyt dużo scen z siostrą Jude i jej rozterkami ;) Podejrzewam że z chęcią nakarmiłbym eksperyment Doktora Ardena ;) hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones