PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 449
ocen
8,2 10 1 86449
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

Oba seriale to moje dzieciństwo(jeszcze z "Czterdziestolatkiem") ale zawsze jakoś bardziej wolałem o wiele mniej docenianych "Zmienników".

A wy co wolicie Alternatywy czy Zmiennicy ? Chociaż to forum Alternatyw więc nie ma się spodziewać nadzwyczajnego, ale pisze tu bo większy ruch :-).

Lecho1523

Zdecydowanie A4

ocenił(a) serial na 8
ferrarianiejarris

Trudno porównać. Zależy od odcinków. Niektóre są lepsze, niektóre gorsze. Wg. mnie porównywalne seriale. Oba wybitne.

ocenił(a) serial na 10
ohjehr

Zgadzam się z "ohjehr" w 100%
Zmienicy czasem mają wątki z alternatyw 4 i to jest bardzo fajne

katarzyna_94

Alternatywy 4 zabawniejszy, ale za to Zmiennicy są bardziej składni w fabule.

ocenił(a) serial na 8
Lecho1523

Oba seriale są mega :) bardzo fajne są wstawki w zmiennikach dotyczące Alternatyw :)
Moim zdaniem zmiennicy bardziej pokazują (parodiują) PRL, z punktu widzenia prostego człowieka.

ocenił(a) serial na 10
Lecho1523

Zmiennicy, ale obydwa 10/10

ocenił(a) serial na 10
Lecho1523

W jednym i drugim jest dużo podobieństw - wiadomo: Bareja. Ale Alternatywy to majstersztyk - postacie mają o wiele mocniejsze charaktery - może dlatego, że fabuła jest mniej rozciągła i wszystko kręci się wokół jednego budynku. Oczywiście, że zmienników też uwielbiam, ale Alternatywy to po prostu coś jedynego w swoim rodzaju.

Lecho1523

Ja też jestem za Alternatywami .

ocenił(a) serial na 10
victory15

Ja też wolę Alternatywy, chociaż obydwa seriale uwielbiam - chyba z tego samego powodu, co ktoś wcześniej napisał, Zmiennicy mają więcej wątków pobocznych, które czasami się nieco wlekły;) poza tym jakie Alternatywy miały mocne zakończenie!^^

little_bird

Nooo mocne ,ale dające satysfakcję ; )

ocenił(a) serial na 9
victory15

Obydwa

ocenił(a) serial na 9
Lecho1523

Jak dla mnie Al4, zmiennicy za często lecą i są mniej zabawni

RoobKrytyczny

To że często lecą to chyba dobrze.

ocenił(a) serial na 9
Lecho1523

Ale jak garść odcinków jest puszczana w kółko, gdy oglądasz powtórki powtórek powtórzonych powtórek to zaczynasz odczuwać co raz bardziej negatywne emocje [ np. On, ona i dzieciaki, nawet lubiłem ten serial, ale jak Comedy Central bez przerwy leci, to od dawna nie oglądam i szybko nie obejrze]

Lecho1523

Alternatywy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones