PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7 337
ocen
6,4 10 1 7337
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

...mogę napisać, że "Alcatraz" jest niezłym serialem, ale bardzo daleko mu do np "Losta", którego zdaje się momentami naśladować, jeśli chodzi o sposób pokazania akcji. Liczę na to, że jeszcze rozkręci się i będzie jakaś fajna historia.

ocenił(a) serial na 6
robertspol

Ale czym naśladuje tego Losta? Alcatraz to typowy procedural a Lost to była jedna sklejona historia przeciągająca się z odcinka na odcinek. Poza bardzo podobnym motywem muzycznym niewiele mają ze sobą wspólnego.

reese

No właśnie, zapomniałem wspomnieć o świetnej muzyce w Alcatraz... a czym naśladuje Losta? Napisałem, że momentami zdaje się to robić w kontekście ukazania akcji, reżyserii... sama fabuła nie ma nic z Lostem wspólnego, choć liczę na to, że w Alcatraz historia jeszcze się sklei i będzie ciekawiej.

ocenił(a) serial na 6
robertspol

To już w zasadzie prawie połowa nie liczyłbym na nagłą zmianę formuły. Raczej jakiś dwuodcinkowy finał wyjaśniający pewne kwestie. No i mam nadzieję, że nie wymyślili jakiegoś cliffhangera bo na tą chwilę słabo widzę szanse na 2 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones