PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7,3 tys. ocen
6,4 10 1 7347
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

Minęło już sporo odcinków a poza zarysowaniem historii (co ma miejsce w każdym odcinku w czołówce) nie wiemy praktycznie nic, bo każdy odcinek zamiast przybliżać nas do tajemnicy (nie mówię, że jej rozwiązania ale po prostu do niej samej) jest schematyczną kopią odcinka poprzedniego. W zasadzie jeśli będzie tak nadal wyczuję kompletne zmęczenie materiału (o z grozo już w 1 sezonie i to z tak zdolnymi producentami?). Mam wrażenie, że jedyne co się z odcinka na odcinek zmienia to dane uciekiniera ew sposób mordowania. Czekam co tydzień na nowy odcinek bo coś ten serial w sobie ma niemniej jednak przy tak udanych serialach jak Lost, Fringe i parę innych oglądanie Alcatraz to jak przesiadka z Mustanga na fiata 126p.. Niestety.

Jeśli ktoś szuka serialu z dużą nutą LOST (łącznie z aktorami) to polecam Flash Forword zebrał okrutne recenzje i przepadł a mi osobiście podobał się bardzo, pochłaniałem każdy odcinek (ważne by nie czytać spoilerów, w ogóle najlepiej darować sobie czytanie wątków przed oglądaniem).

park3r

Zgadzam się w 100% co do Alcatraz, a także FF...nie mam pojęcia dlaczego ten serial zebrał tak słabe recenzje. Mnie też bardzo wciągnął. Amerykanie chyba do końca nie wiedzą co dobre bo naprawdę spokojnie 2 sezon mógł powstać żeby wszystko wyjaśnić. FF i LOST to najlepsze seriale jakie ostatnio widziałem:)
Z oceną Alcatraz wstrzymam się do końca sezonu bo może ruszą z kopyta, choć mam wrażenie, że to będzie jedyny sezon:P

ocenił(a) serial na 4
Belzebubich

Mi się wydaje, że anulowali FF bo być może wszystko rozkręcało się za szybko (choć jak dla mnie rozwój fabuły był bardzo zgrabnie dozowany) ale pamiętam, że wiele miast w USA na znak protestu zorganizowało masowe blackouty, na uniwersytetach, sklepach, w centrach.. oglądałem parę na YT, fajnie wyszło. Znasz jakiś inny godny polecenia serial idący w tę stronę?

ocenił(a) serial na 4
Belzebubich

Tak jeszcze apropo trochę do FF jest podobny Paradox, ma wprawdzie tylko 5 odcinków i jest brytyjskiej produkcji ale ogląda się bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
park3r

Nie wiem dlaczego ale ten serial trzyma mnie na tyle w napięciu by oglądać dalej. Nie jest wybitny ale i tez nie jest stratą czasu. Po prostu oczekuje na "boom" i mam nadzieje, że się doczekam :D

ocenił(a) serial na 4

Dlatego daję mu szanse bo potencjał czuć :P