PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 107
ocen
7,5 10 1 13107
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Nie dałem rady skończyć tego serialu, tak spieprzyli drugi sezon,że oczy bolały, więc pytam, może kiedyś jak będę odświeżał uniwersum to wpadnie mi do głowy obejrzenie tego tworku. Więc czy serial ma jakieś nawiązania do universum Marvela i jakie? Czy można sobie go pominąć i udać że nigdy nie powstał ? :)

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

W Agents of Shield padlo kilka nawiazan do Agentki Carter np. w jednym z odcinkow mieli problem z nitromina. Pojawiaja sie tu tez postaci z Captain America: the First Avenger- Carter, Stark, Zola, Vanko, Howling Commando i oryginalny Jarvis. Poza tym w zadnym innym filmie ani serialu niczego nie zauwazylam, niektorzy znalezli cos w Daredevilu ale ja tam nic nie widze. Za to znalazlam w Agentce Carter pare easter eggow do Agents of Shield.

keteek

Agents of Shield ma sporo nawiązań do wszystkich filmów. W Daredevilu nawiązania do Carter? :) W sumie można więc cały serial pomijać. Poza piękną i charyzmatyczną bohaterką serial jest nudny i przewidywalny. Ciężko się go ogląda.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Wlasciwie to w Agents of Shield maja nawiazania do wszytkich filmow, krotkometrazowek i seriali w MCU z 3 wyjatkami (What Thor Was Doing During Civil War, Jessica Jones, Luke Cage i All Hail the King ale to wszystko to pewnie kwestia czasu). Szkoda, ze jedynie odniesienie/easter eggi jakie padaja do Agents of Shield sa tylko w Age of Ultron, Civil War, Agent Carter i Daredevil.
Pamietalam, ze ogladajac Agent Carter znalazlam pare nawiazan (a raczej easter eggow bo nie mozna sie odniesc do czegos co jeszcze nie mialo miejsca w historii) do Agents of Shield ale tak dawno ogladalam Agentke Carter, ze juz nie pamietam, cos bylo w tym odcinku gdzie Peggi kradla ta ciezarowka z nitromina, cos bylo w koncowych odcinkach 2 sezonu (to bylo w jakiejs piwnicy czy jakims innym pomieszeniu) i jeszcze jakies inne 2 bo razem na pewno 4 udalo mi sie wylapac.

ocenił(a) serial na 8
keteek

W Daredevilu to za nawiązanie do Agent Carter wzięli Roxxon.

ocenił(a) serial na 8
Netehor

A no racja, a pozniej Roxxon bylo tez wspomniane w 4 sezonie Agents o Shield. :P

ocenił(a) serial na 8
keteek

*of

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones