PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 119
ocen
7,4 10 1 32119
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

o czym będzie 11 sezon dokładniej?

ocenił(a) serial na 10
mati1991_filmweb

No to odejście Zivy w 2 odcinku... Poszukiwania jej następczyni. W listopadzie ma się pojawić Bishop (nowa agentka). Mamy poznać przeszłość Tony'ego. Ma być też dwuodcinkowe wprowadzenie do NCIS Nowy Orlean, czyli kolejnego spin-offa. ;)

net4

Same atrakcje :(

Cairns

Taaaak, bardzo optymistyczne... I jeszcze Tony sam z Gibbsem i McGee ma być skupiony na pracy, bo przecież nie będzie miał przed kim się popisywać. No extra po prostu.

net4

zawsze był jakiś jeden motyw przewodni sezonu, np. sezon 10 to morderstwo Kazmiego i Davida oraz zemsta Zivy, wcześniej "lizanie ran" po zamachu na siedzibe NCIS, net4- to co napisałeś to i ja wiem, konkrety jak można bym poprosił
ja wiem też że coś z terroryzmem będzie i tyle

mati1991_filmweb

Ja myślę, że jeszcze za wcześnie na to by przewidywać jaki będzie motyw przewodni 11 sezonu. Trzeba poczekać kilka odcinków wtedy się może wyklaruje coś;) Pamiętajmy, że scenarzyści i tak musieli zmienić koncepcję całego sezonu bo nie spodziewali się tego, że będą musieli usunąć Zivę :P Myślę też, że dużo może zależeć od tego jak Zivę usuną. Wiemy, że ktoś na nią poluje i jeśli to nie wyjaśni się w jutrzejszym odcinku to kto wie, czy to właśnie ta sprawa nie wróci w trakcie sezonu, a być może będzie związana z "cliffhangerem" ostatniego odcinka, bo trudno mi uwierzyć w to, że zostawią ją "w powietrzu":P
O konkretach na razie za wcześnie jest mówić. Jesteśmy dopiero po 1 odcinku, który był trochę "miałki". Trzeba poczekać trochę;)

ocenił(a) serial na 10
mati1991_filmweb

tym razem bedą przeżywać odejście Zivy.

estta

tak..... jak mrówka okres :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones