PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 tys. ocen
7,4 10 1 18410
6,8 6 krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

Spis odcinków

ocenił(a) serial na 9

Wie ktoś może dlaczego nie ma na filmwebie wyszczególnionego 9 sezonu z datami premier
odcinków?

ocenił(a) serial na 8
giltom_2

Właśnie,też mnie to ciekawi ???

ocenił(a) serial na 9
giltom_2

Nie jestem pewien ale jakiś czas temu wydaje mi się, że było a teraz nie ma. Trzeba będzie szukać gdzie indziej bo niestety z amerykańcami tak już jest, że czasami lubią robić jakieś przerwy wiec nie zawsze jest co tydzień.

ocenił(a) serial na 10
giltom_2

Zostały zgłoszone do usunięcia, bo 24lad powinno widnieć jako osobny tytuł. Poza tym z tego co się orientuję to raczej na 100% nie będzie żadnej przerwy w nadawaniu nowych odcinków - przerwy zimowe następują tylko przy dłuższych serialach, lub wyjątkowo jak przypada akurat jakieś święto.

giltom_2

http://www.filmweb.pl/serial/24%3A+Jeszcze+jeden+dzień-2014-710555

ocenił(a) serial na 9
bastro

Dobrze, że jest tylko po co to kombinowanie? Na polskiej stronie foxa owszem serial oznaczony jest jako sezon 1 ale już na amerykańskiej jako dzień 9 (czyli sezon 9) i tak samo funkcjonuje w sieci. To samo było ze Spartacusem, każdy sezon ma osobną pozycję w filmwebie tylko dlatego, że miał inny podtytuł. Ile to się trzeba na kombinować żeby dojść z tym ładu. Nie lepiej dodać sezon 9 do poprzednich i w spisie poprostu dopisać Live Another Day? Za rok się okaże, że Fox zdecyduje się nakręcić Live another one more day czy coś podobnego i znowu będzie kolejna pozycja.