PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 366
ocen
7,4 10 1 18366
6,8 6
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

świetny serial....

ocenił(a) serial na 7

Właśnie obejrzałam ostatni sezon "24 godziny". Może ktoś zna serial podobny, który tak samo
bedzie wciągający i który się ogląda z zapartym tchem?...Ten obejrzałam i teraz nie wiem co będę
oglądać. Większośc seriali przy tym jest raczej średnia :)

ocenił(a) serial na 10
samuelek72

coż, ja zawsze daję taką samą odpowiedź.; tylko 2 seriale były w stanie wciągnąć mnie tak bardzo, ale klimatem nie bardzo odpowiadające 24 niestety :/ Klasyk LOST i hiszpański Internat ( z naciskiem na ten drugi), u mnie cały czas trwają poszukiwania serialu, który chociaż odrobinę zbliży się do poziomu mistrza 24 :<

ocenił(a) serial na 7
HankMoody

Lost jakoś szczególnie mnie nie porwał i po paru odcinkach zrezygnowałam, natomiast "El Internado "obejrzałam z ciekawoscią- jest całkowicie odmienny od "24 godziny", ale spokojnie mozna go polecać . Nie pozostaje nic innego ,jak szukać czegoś ciekawego w dalszym ciągu i trzymać kciuki za nakręceniem kolejnego sezonu ...:)

ocenił(a) serial na 8
HankMoody

Internat. Omg :D :D
leżę

ocenił(a) serial na 10
samuelek72

z podobnymi będzie ciężko, ale ciekawe seriale.. Dla mnie choćby Californication, Dexter, Gra o tron ;)
coś na pewno można znaleźć ;)

samuelek72

Niestety raczej nie znajdziemy drugiego aż tak wciągającego serialu .
Nie jestem jakąś "serialową maniaczką", ale z tych co oglądałam (lub próbowałam oglądać) po 24, to jedynym serialem, który zrobił na mnie jakiekolwiek wrażenie to "Czas honoru" - polecam.

ocenił(a) serial na 10
samuelek72

Mogę jeszcze polecić serial kontra: operacja świt ale do 24 godzin mu troche brakuje.

samuelek72

Prawda dwukrotnie oglądałem całą serię i chętnie wkręciłbym się w kolejny sezon gdyby powstał. Aktualnie czuję się wciągnięty w Son Of Anarchy, poprzednio w Breaking Bad, niezły jest Wybrani, Homeland. Och te seriale ;)

ocenił(a) serial na 9
jokerms

Kolega chyba nie zorientowany w informacjach
Maj 2014Jack is back :D

dombro1602

To znaczy..

dombro1602

Dopiero koniec grudnia. Pierwszy odcinek maj i cały tydzień czekać na kolejny...

ocenił(a) serial na 10
samuelek72

Oglądam teraz II sezon 24 godziny i jestem wciągnięta na maska :) A co do innych seriali, to polecam Homeland i House of Cards z rewelacyjnym Kevinem Spacey :)

ocenił(a) serial na 10
Agnes_scorpio

To się przygotuj na prawdziwą jazdę. Drugi sezon jest lepszy niż pierwszy. Trzeci lepszy niż drugi i tak dalej. Tylko sezon 6 jest trochę słabszy. Trochę tam za bardzo nakombinowali. Ale 7 i 8 znowu są super. Polecam. Dla mnie to najlepszy serial w historii telewizji.

ocenił(a) serial na 10
samuelek72

Ciężko znaleźć coś podobnej klasy. Ja obecnie dałem się wciągnąć w Breaking Bad. Świetny serial, ale całkowicie inny niż 24h.

ocenił(a) serial na 10
jacekturysta

Breaking Bad też mam za sobą-super serial. A w 24 się zakochałam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones