PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710555}

24: Jeszcze jeden dzień

24: Live Another Day
8,1 2 405
ocen
8,1 10 1 2405
24: Jeszcze jeden dzień
powrót do forum serialu 24: Jeszcze jeden dzień

http://www.youtube.com/watch?v=SaCjlWCSzMY

Po obejrzeniu obstawiam że zginie jedna z tych osób:
-Audrey i Jack znowu będzie na kimś szukał zemsty, jest scena jak rozmawia o czymś z Chloe, jest już dzień i wygląda na pobijanego.
-Heller choć to trochę za oczywiste ale jest scena gdzie dostał jakby zawału(przewraca się) choć to może by reakcja na śmierć Audrey, jest też scena pogrzebu...
-Jack, bardzo mało prawdopodobne ale kto wie ale nie chcę mieć racji.
-Kate, mała szansa ale zawsze...
Ja tam jestem za Audrey:D.

-No dobra od biedy Mark ale by było słabe...

WOLVERINE55

Tu jest oficjalny opis ostatniego odcinka: Vice President Keith Palmer becomes the new president after Heller's death. Jack engages in a shoot-out with Cheng and his men after Chloe's death. Mark is extradited to the US to face treason charges and someone from Jack's past returns.

ocenił(a) serial na 10
milosz_7

Chloe?, to mi nie wpadło do głowy szkoda:-(.

WOLVERINE55

Na pewno Heller zginie i być może Chloe. Mark zostanie odesłany do USA, a Audrey zejdzie się z Jackiem.

milosz_7

Czytałem ten opis na imdb, ale może to tylko taka ściema. Nie wyobrażam sobie (o ile w ogóle będą jeszcze kiedykolwiek) nowych odcinków 24 bez Chloe. Wszyscy tylko nie Chloe.

ocenił(a) serial na 7
romekgigon

Mało prawdopodobny jest Keith Palmer, to niby 18 lat od pierwszego sezonu, ale on był tam młody.
Trailer wskazuje na pewną śmierć Hellera, prawdopodobną Chloe lub Audrey. Łzy Jacka i miejsce w którym widać jego postać w trailerze wskazują na Chloe.
Powróci pewnie Kim, bo ciężko znaleźć już kogoś innego mocno związanego z Jackiem, w Tony'ego ciężko uwierzyć.

ocenił(a) serial na 10
romekgigon

Jeśli to ma być Chloe to jak wyjaśnić scenę w której Jack mówi do Chloe coś w stylu:-czas wracać do domu-. Ona wygląda jakby się tam o niego martwiła i co ważne jest już dzień. Myślę że sprawa z Changiem rozwiąże się w trakcie nocy a sceny w dzień będą miały miejsce po tym skoku czasowym...

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Być może słowa Jacka do Chloe są wypowiedziane jeszcze przed wydarzeniami związanymi z jej śmiercią. Może zginie nagle, dosłownie kilka sekund po tym? Ciężko powiedzieć, bo trailer też za pewne nie jest zmontowany chronologicznie względem trwania odcinka. Natomiast możesz mieć racje w kwestii tego, że jest dzień, to by wskazywało na rozpacz po śmierci Hellera, chyba, że hurtem uśmiercą całą rodzinę i Jack po raz kolejny będzie musiał opłakiwać Audrey. Co do Chenga to takie rozwiązanie jest jedynie możliwe, sceny w dzień to będzie pewnie jakiś epilog serii, oby nie całego serialu.

ocenił(a) serial na 10
Aimar1926

Możliwe też że ofiarą będzie Kate(niestety!). Jest w zwiastunie scena jak najpierw obserwuje Audrey w parku a chwilę potem pojawia się i zaczyna strzelać z pistoletu(!) do niewidocznego snajpera. To by było bardzo heroiczne choć głupie...

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Jack przeżył stratę tylu ludzi, że wątpię w jego rozpacz za agentką którą poznał kilkanaście godzin wcześniej.

ocenił(a) serial na 10
Aimar1926

No to akurat prawda więc to poza tym że to piękna choć głupia śmierć było by słabe...

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Jedno jest pewne. Akcja przeniesie się 12 godzin do USA. W trumnie będzie ktoś zasłużony, więc Heller lub Audrey. Pytanie co z resztą.

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

Fragmenty z trumną w trailerze wyraźnie wskazują na Hellera, chociaż gdyby to była Audrey a atak serca nie okazał się śmiertelny, byłoby to wielkie zaskoczenie i zapowiadany szok. Audrey już raz oszukała śmierć (6 sezon), może chcą dołożyć Jackowi kolejną tragedię po Teri i Reene i pokazać, że on nie może z nikim być.

romekgigon

Dobrze wyczułem, że to ściema. Prawie nic się nie wydarzyło z tego opisu. Zakończenie świetne. Wzruszające było poświęcenie Jacka dla Chloe, ale tak postąpił by każdy przyzwoity człowiek mając taką Przyjaciółkę. Chloe najkochańsza. Cieszę się, że opis był fałszywy.

ocenił(a) serial na 8
milosz_7

To jest fake. Ktoś sobie wpisał taki opis. Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Chociaż może coś z tego się sprawdzi. Szczególnie tożsamość wiceprezydenta jest ciekawa. Kilkukrotnie o nim wspominali nie podając nazwiska. A to sugeruje, że może być to ktoś nam znany.

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

Może Ethan Kenin?

ocenił(a) serial na 10
milosz_7

myślałeś że napiszesz coś po angielsku i wszyscy uwierzą w twoje bzdury. podaj link bo nigdzie go w necie nie ma

ocenił(a) serial na 8
marvel500

Taki opis pojawił się na imdb, ale został już wykasowany. Nie był prawdziwy, kogoś po prostu poniosła fantazja.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

http://www.spoilertv.com/2014/07/24-live-another-day-episode-12-1000-pm_11.html? m=1 Kim jest ten facet na zdjęciu z Hellerem?.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

To Ron Clark, te asystent w Białym Domu, co im wszystko załatwia, pisze immunitety, to on przygotował śmigłowiec dla Jacka i Hellera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones