PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710555}

24: Jeszcze jeden dzień

24: Live Another Day
8,1 2 405
ocen
8,1 10 1 2405
24: Jeszcze jeden dzień
powrót do forum serialu 24: Jeszcze jeden dzień

Minęły 4 lata odkąd zakończył się sezon ósmy. Może mnie trochę myli zgubne poczucie spłaszczenia faktów z racji upływu lat. Zapamiętałem ten serial głównie z Jackiem położonym w sytuacji bez wyjścia. Takie spiętrzenie losów i wyborów które doprowadzało do tego, że aż trzeba było zmienić pozycje na fotelu/kanapie/krześle bo przestawało być wygodnie wraz z upływającymi sekundami na ekranie. Nie mieliście tak? Teraz nie czułem tego napięcia. Dlatego tak jak powiedziałem na wstępie może za dużo wymagam na początku. :)

BreNczyK

coś w tym jest co mówisz, mnie np. znudziły pierwsze dwa odcinki 9 serii, jakoś do mnie nie przemówiły ;) liczyłem na jakieś lepsze zawiązanie akcji, a miejscami co tu dużo mówić, było po prostu nawinie, jak np. ucieczka jacka z ctu w przeciągu 5 minut i to po raz kolejny chyba w historii tego serialu

zobaczymy co się będzie działo dalej

BreNczyK

Panowie, przecież jesteśmy dopiero po 3 odcinkach. Akcja została nakreślona, wyjaśnia się co raz więcej, więc nie rozumiem narzekania. Jeszcze będziecie mówic za parę tygodni kwestie typu "o boze jak ja się myliłem, jak to się świetnie zawiązuje" itd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones