PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804769}

1983

6,3 36 956
ocen
6,3 10 1 36956
4,1 17
ocen krytyków
1983
powrót do forum serialu 1983

Perspektywa ''tydzień później'' i ukazany obraz Janowa wskazywałby na to, że operacja zakończyła się katastrofą - przez wzgląd na zdradzenie operacji przez wojskowego, ale nie mam pewności, na pewno jest ogromny niedosyt w związku z tą luką, bo wydaje mi się, że ten przewrót mógł być kulminacyjnym momentem całego serialu, który właściwie zrealizowany mógłby podnieść ocenę serialu w moich oczach, jak i wlać trochę nadziei w patriotyczne serce, gdyż koniec wskazuje na całkowitą katastrofę i ostateczną śmierć jakiejkolwiek rewolucji, pozostanie narodem bezmyślnych owiec. Ktoś ma jakieś teorie, wnioski, podejrzewa co się stało bądź stanie, jeżeli serial dostanie 2 sezon?

ocenił(a) serial na 6
Bartekw07

Podejrzewam, że jeśli serial dostanie drugi sezon, pucz zobaczymy w pierwszych odcinkach.
To, że w ostatnich scenach bohaterowie nie rozmawiają o przewrocie Świętobora nie znaczy, że ten nie miał miejsca, po prostu skupiono się na wątku osobistym Kajetana.

ocenił(a) serial na 6
dansty

Z Agnieszką Holland pucz generałów posługujących się maksymą "Bóg, Honor i Ojczyzna" i nazwiskiem ŚWIĘTÓbór nie może się udać. Niestety, byłby to ciekawe wątek.

dansty

Wydaję mi się, że gdyby pucz miał miejsce i nie skończył się porażką to Anatol na pewno nie cieszyłby się z awansu obiecanego przez skrajnego komucha będącego jednym z celów Świętobora. Ale ciężko stwierdzić, okażę się jeżeli serial dostanie drugi sezon, na co ewidentnie liczono, bo fabuła jest ewidentnie rozpisana pod kontynuacje.

ocenił(a) serial na 6
Bartekw07

Zastanawiam się, czy zbrojne przejęcie władzy nie miało nastąpić po dostarczeniu broni do Iranu. Po tygodniu mogła być np. jeszcze w drodze.
Mam nadzieję, że serial dostanie drugi sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones