PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 936
ocen
7,2 10 1 123936
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Nawet nie napiszę dla kogo, żeby nie obrażaćt ych szczekających piesków co za chwilę zaczną tu ujadać i mnie wyzywać.

Humor na strasznie niskim poziomie, polegający nie na opowiadaniu śmiesznych rzeczy a na robieniu z siebie jak najwiekszego pajaca.

Zeby nie było zaraz gadki-nie jestem jakiś magisterek i profesorek z niewiadomo jak wysublimowanym poczuciem humoru, przemawia do mnie prosty, najprostszy humor i bardzo taki lubię, ale to musi byc humor a nie robienie z siebie idioty i wykrzywianie mordy zeby poudawać śmiesznego.

ocenił(a) serial na 10
Dadan

sam jesteś irytujący i idiotyczny to super serial mój ulubiony od 16 lat mogę go godzinami oglądać i każdemu się podobał bo duża była oglądalność szkoda że polsat powtórek nie puszcza 13 posterunku tylko Kiepskich wiecznie a 13 posterunek jest dużo lepszy od Kiepskich.

kinomanka_13

Polsat nie może puszczać odcinków 13 posterunku bo do nich ma prawo z tego co wiem to canal +

ocenił(a) serial na 10
krawiec2111

tak to czemu na polsacie też leciał a

kinomanka_13

Bo jednorazowo sobie wykupili emisje.

ocenił(a) serial na 1
kinomanka_13

Bo widocznie jesteś ograniczona umysłowo, co zresztą widac po twoich postach.

Bez odbioru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones