PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 937
ocen
7,2 10 1 123937
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Jak to było Kiedyś

ocenił(a) serial na 8

No więc zakładam ten temat z powodu moich przemyśleń , w tym tytule bo akurat przerabiam ten serial .
Jak to możliwe że koło roku 1999 (Liczę średnio od daty produkcji ) Polsat potrafi wyprodukować , pokazać, wypuścić takie seriale jak:
-13 Posterunek
-Szpital na perypetiach(czyt. Daleko od Noszy)
-Miodowe Lata
-Rodzina Zastępcza
-Świat według Kiepskich(wiem że do dziś ale piszę bo warto wspomnieć)
Które stają się zabawne do których warto wracać ,stają się zapamiętane przez swój humor (wiem zdanie bez sensu)
A dziś 2012 ta sama stacja wytwarza
-Dlaczego ja
- Trudne sprawy
- Inne badziewia których an dłuższą metę nie da się oglądać bo można wylądować u czubków .
Jak to możliwe że w ciągu dekady telewizja się tak pozmieniała ?
Ostatnim serialem który obejrzałem caly i byl on o niebo lepszy od tych dzisiejszych to Halo Hans

ocenił(a) serial na 8
Jakub33

Pojęcia nie mam czemu tak się dzieje. Najgorsze jest to, że ludzie to oglądają, dzięki temu słupki oglądalności rosną i taki szajs tkwi w programie. A kiedyś seriale naprawdę mieliśmy niezłe

ocenił(a) serial na 8
debra_filmweb

A przede wszystkim o normalnym na swój sposób humorze :D

Jakub33

Bo Reptilianie nas karmią ogłupiającą pasza i czipują.

Jakub33

w serialach graja zawodowi aktorzy i sa drożsi od amatorow. poza tym fabula powinna byc ciekawa i w komedii mw dodatku smieszna. to pomnaza koszty.

ocenił(a) serial na 10
piotrusczewa

nie tak dawno jeszcze to były fajne seriale o których piszesz Kiepscy, 13 posterunek czy miodowe lata genialne niezle sie usmiałem i miłe wspomnienia a, teraz kręcą takie kaszany które nie oglądam bo sie nie da. mysle z czemu jkuz nie robią dobrych seriałow tak jak kiedyś pewnie nie umią wszystko co najlepsze i conajsmieszniejsze zostało juz nakręcone ipowiedziane, co by teraz robili powtarzali te smieszne testy i sutuacje znane z przeszłości , wielu ludzi by juz to nie cieszyło i oglądalnośc by była mniejsza wolą kręcis seriale tzw gdzie jest jakas sensacja np trudne sprawy , widziałem jeden odc kretyśka historia taka wyglancowana jak włosy na żelu, takie wszystkie to sztuczne było , nie to co stare polskie dobre seriale , wszystko to wina ludzi polubili hamstwo i tanią sensacje,np tvn katuje ludzi ta grubą gessler bez konca bo wyzywa wyklina ludzi i sie z tego cieszy jak jest cool baba, albo rozmowy w toku , nie wiem jak to mozna oglądac az mi sie smiac chce jak sobie przypomne tytuły odcinków nie zebym oglądała ale między filmami ciagle to reklamują , ostatni był cytat kolesia matoła jesli mama mu nie karze sie umyć chodzi brudny i pokazują debila który sie tłumaczy ze ma gdzies się mycie a miliony debilów to ogląda i się cieszą, do póki nie zmienią sie apetytu ludzi a zwłaszcza ich mentalnośc telewizja będzie ludzkośc tym tanim kretynizmem karmić do syta/

ocenił(a) serial na 8
Jakub33

Świat wg Kiepskich było dobre z początku, teraz to chała!!!!
Wszyscy idą na łatwiznę,a już od tych trudnych spraw w ukrytej prawdzie to rzygać się chce!!
DLACZEGO JA (MY) musimy to znosić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones