PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36084}

07 zgłoś się

7,4 19 613
ocen
7,4 10 1 19613
7,0 6
ocen krytyków
07 zgłoś się
powrót do forum serialu 07 zgłoś się

TOTALNY GNIOT !

ocenił(a) serial na 1

Ten serial pod KAŻDYM względem jest żałosny. Gdyby taki szmatławiec powstał w dzisiejszych czasach to by nikt tego nie oglądał. Jednak podstarzali już ludzie lubią oglądać przenudnawe, fatalnie zrobione poczynania Borewicza - ten serial kojarzy im się z "tamtymi czasami". Gdyby nie te żałosne wspomnienia to by nikt nie oglądał powtórek jednego z najgorszych seriali w historii naszej telewizji ( na pierwszym miejscu znajduje się dno dna ... czyli serial "komediowy" "Bao Bab czyli zielono mi").

użytkownik usunięty
____OSCAR____

jeden z lepszych seriali
nie wiem o co ci chodzi Andrzejusiek... Film jest bardzo dobry nie tylko jak na "tamte czasy", ale również w obecnych realiach (oczywiście technicznie odbiega od dzisiejszych produkcji, ale był kręcony 25 lat temu). Mówisz o podstarzałych ludziach, którzy to oglądają - ja mam 17 lat i dla mnie ten serial jest o wiele lepszych od produkcji zza oceanu. Tam oprócz efektów specjalnych i kilkuset zabitych nie doświadczysz niczego. O popularności śwaidczy równieżoglądalność, która w wakacje (gdy TVP emitowała wybrane odcinki) biła zachodnie produkcje na głowę.

użytkownik usunięty
____OSCAR____

Jak ja bym chciał, żeby teraz tworzono takie gnioty!! A skoro uważasz, że serial ma fanów wśród starszych widzów to jesteś w błędzie! Ja nie pamiętam zbyt dobrze czasów o których traktuje serial i wielu znajomych którzy wieczorem z chęcią po raz enty wyświetlają sobie któryś z odcinków również są "młodszej daty". Ciekaw jestem co dla Ciebie nie jest gniotem?? Mam nadzieje ze polscy twórcy różnych rodzajów filmów (w tym i seriali), będą kręcić takie kawałki, które tak jak w zeszłym roku będą gromadzić przed TV ok. 4 mln ludzi przy każdym odcinku!!!! .......

użytkownik usunięty

Moim zdaniem to nie żaden gniot, tylko dość ciekawy serial, przypomina mi poczciwego "Columbo", chciałbym aby obecnie robili takie seriale.
Jakie efekty specjalne widzisz we współczesnych serialach kryminalnych typu "Kryminalni", "W-11" i innych? Bo ja żadnych. Za to są nieciekawe, naprędce napisane scenariusze i dominuje tragiczna gra aktorów.
Cześć.

użytkownik usunięty

cha cha cha skarżycie się ze ten Borewicz jest prostacki?????????????
ja trafilem na komisariat za narkotyki i cos wam powiem aktualni policjanci to doslownie debile, sa jak roboty, totalne prostaki -) oni tylko umia trzymac palke i szpanowac swoja pukawka. Kurde okazalo sie iz ja o prawie antynarkotykowym wiedzialem wiencej niz te psy.......
to doslownie jakies bachory z calkowicie wypranymi umyslami, przy nich Borewicz to by zaslugiwal na nobla....
trafcie najpierw sami na komisariat i dopiero puzniej sami oceniajcie innych....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones