PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 853
oceny
7,6 10 1 36853
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

BEST!

ocenił(a) serial na 10

Jest to jeden z najbardziej pozytywnych seriali jakie widziałem w swoim życiu a było ich trochę (trochę za dużo==>NERD). Ale jeżeli ktoś się zastanawia czy warto go obejrzeć.. warto a jeżeli ktoś w to wątpi to niech obejrzy przynajmniej pierwszy odcinek sądzę że to wystarczy aby go przekonać.Właśnie obejrzałem ostatni odcinek i po prostu już tęsknie za jego znakomitą atmosferą.Pozdrowienia dla wszystkich którzy pokochali ten serial tak jak ja:)

ocenił(a) serial na 8
Naex95

Racja, klimat tego serialu jest niesamowity. Pamiętam, że pierwszy raz oglądałem go u babci, u której byłem na wakacjach. Był to 2006 rok. Mam wrażenie, jakby upłynęło raptem kilka miesięcy od tego czasu. Lata lecą niesamowicie szybko... W każdym razie Życie na fali miało/ma w sobie coś magicznego. Odczuwałem takie fajne rodzinne ciepło.
Szkoda, bo serial skończył się już na 4 sezonie. W sumie od śmierci Marisy zaczęło się wszystko psuć i oglądalność zaczęła spadać, gdyby nie to byłoby kilka sezonów więcej. Plotkara to już typowy serial skierowany dla dziewczyn i ie umywa się do O.C.

ocenił(a) serial na 10
grimmjow1990

Jeżeli o mnie chodzi to wypadek Marisy jakoś mnie nie przejął jakoś za nią nie przepadałem.Lecz w pełni się zgadzam z całą resztą. Naprawdę ciężko o coś podobnego a szukałem.Podoba mi się to zdanie o rodzinnym cieple miałem to samo odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones