PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581675}

Źli chłopcy

Angry Boys
7,2 208
ocen
7,2 10 1 208
Źli chłopcy
powrót do forum serialu Źli chłopcy

Szok!

ocenił(a) serial na 10

Nie wiecie ile przegapiacie, nie oglądając tego cudeńka ;d Polecam jak najbardziej!! Coś pięknego ;d

amt326

a o czym ten serial jest mniej więcej?

ocenił(a) serial na 10
castielx3

Chris Lilley, australijski komik, który napisał scenariusz i sam gra w tej produkcji i iinych też. ( Summer Heights High,We Can Be Heroes) Wciela się w on w 6 postaci, każda jest inna i mnie rozśmiesza do łez.
Program o wszystkim i o niczym, ale trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, nie każdemu się spodoba, w Australii zrobił furorę, teraz Chris Lilley podbija Amerykę, do Polski dojdzie pewnie za niedługo .

ocenił(a) serial na 8
amt326

Dzisiaj leciał pierwszy odcinek. Serial jest zawalisty . Tylko 30 minut a można się uśmiać do łez. Naprawdę polecam. :))

Darkadi15

rzeczywiście godne polecenia, nie ma co, mama japonka to kolo w peruce, która przez cały czas przeżywa że jej syn nie chce być pedałem

ocenił(a) serial na 8
succi

Jeżeli obejrzałeś odcinek tego serialu myśląc , że jest to komedia z przesłaniem to przepraszam ale jesteś kretynem. Ja nie chcę cie tu wyzywać ale ten serial ma być taki durny. O to tutaj chodzi. Niektórych na przykład mnie takie coś śmieszy. To samo filmy pokroju Hot Shots , Superhero , Poznaj moich Spartan itp. :)

Darkadi15

faktycznie zbędny komentarz i zbędne słowa :] nikt nie mówi o przesłaniu i dobrze wiesz,że nie o to mi chodzi, też lubię głupie komedie, ale żarty w kółko wałkowane są nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones