PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 357
ocen
7,6 10 1 4357
Świry
powrót do forum serialu Świry

Hej właśnie obejrzałem najnowszy odcinek. Nie będę zdradzał fabuły ale odcinek był świetny. Zachęcam do oglądania, a jak już to zrobicie to wrzucajcie tutaj tytuły filmów
nakręconych w podobnym formacie do tego epizodu.

P.S To był 100 odcinek, tak? A słyszałem coś że z okazji setny odcinek będzie miał formę musicalu, wiecie coś o tym pomyśle twórców?

ocenił(a) serial na 10
wierzcho

Zgadzam się, świetny odcinek. Alternatywne zakończenie też ciekawe :)
To był setny odcinek. Z tego co wiem, to musical będzie gdzieś pod koniec sezonu i będzie podzielony na dwa odcinki, chyba 14 i 15 lub jakoś tak.

Tomcio24

Odcinek był mocno wzorowany na filmie "Clue" z 1985 roku. Dzisiaj oglądałem i bardzo mi się podobał.
Tomcio24 co masz na myśli pisząc alternatywne zakończenie? Czy były nakręcone dwa zakończenia (w filmie ''Clue" właśnie tak było) bo ja widziałem tylko jedno. Napisz mi gdzie można obejrzeć to alternatywne zakończenie.

ocenił(a) serial na 10
wierzcho

Tak, były dwa zakończenia. Odcinek ze zwykłym zakończeniem ma taką samą nazwę jak zawsze; a ten z tym drugim zakończeniem ma dodane jeszcze "west alternative ending"; i można to znaleźć pewnie w tym samym miejscu, skąd się bierze podstawowy odcinek..

Tomcio24

Dzięki już obejrzałem, ale w sumie to różni się tylko tym kto jest winny (wszystkie gagi zostały zachowane). W amerykańskiej telewizji pewnie był jakiś konkurs albo głosowanie w którym widzowie mogli wybrać zakończenie.
Teraz czekam na napisy do 6 epizodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones