PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 168 tys. ocen
6,6 10 1 168141
7,6 15 krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Serial z dzieciństwa! Najlepszy! Po prostu jak widzę Ala to od razu banan na twarzy. I te ich dogryzanie sobie.
Oczywiście Knapik też świetny - on CZUŁ ten serial...

FrankSerpico4455

A mnie dziś już nie bawi jak kiedyś, tylko 1 odcinki są dobre jak dla mnie ,nie wiem te z Jeffersonem są bzdurne i wcale nie śmieszne i jeszcze te wrzaski w tle są bardzo irytujące

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

AHAHAHAHA Jefferson to jest przekot właśnie!! Albo Griff, ten murzyn mnie rozśmiesza do łez XD...
Słaby był Siódmy ten dzieciak ale niektóre odcinki fabularnie były dobre (jak były jego urodziny i grilla w parku urządzili XD).

Po prostu za dużo go oglądałeś, ja też tak mam, jak swojego czasu kupowałem takie sajgonki w mięsnym co były w smaku 100 proc co u wietnamczyka to teraz na sajgonki patrzeć nie mogę...

FrankSerpico4455

Wole odcinki ze Stevem a z Jeefersonem najlepszy odcinek to był jak montowali antene tv .Nic nie poradze że Jefferson mnie irytuje

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Spoko XD Ja mam takie wspomnienie z tym serialem (jestem rocznik 91) jak w jednym odc. jak kelly była jakoś w lesie bo ktoś ją zostawił z koleżankami albo zajumał im samochód i taki typ powiedział do nich "szmaty" bo nie chciały z nim jechać to ja to powiedziałem do siostry tak raz XD i dziwiłem się że rodzice chcą mi wpieprzyć bo byłem tak mały że nie rozumiałem że to "brzydkie" słowoXD

ahh te szalone lata 90 XD

FrankSerpico4455

Też jestem z 91.