Woody Allen

Allan Stewart Konigsberg

7,3
11 677 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Woody Allen

choć jeszcze wystartuję do Vicky Cristina Barcelona. Mam pytanie: czy w filmach Woodego jest nagość? Czy sam reżyser pokazał kiedyś światu swój tyłek? Przepraszam za tak denne pytanko:-)

MacGregor82

pytanko owszem, denne. a co, filmów bez golizny nie lubisz?

messerhani

Chodzi mi o nagość w filmach Woodiego? Czy u niego jest takie zjawisko? Czy ten reżyser nigdy czegoś takiego nie zrobił?

MacGregor82

Lubisz starcze męskie tyłki? Masz dosc specyficzne upodobania

hauser

Nie lubię męskich starczych tyłków. Chodzi mi o poczucie humoru Allena i jego podejście do nagości. Pytam bo widziałem tylko 1 film tego gościa. Ale jak już napisałeś ,,męski starczy tyłek" to Jack Nicholson pokazał swój w świetnej komedii ,,Lepiej późno niż później".
Muskularne tyłki pokazali też Van Damme i Stallone. Pan Bruce Willis. Chyba wszyscy Ci ważniacy z NIezniszczalnych, George Clooney no i Mel Gibson. Ale mi chodzi o filmy Allena:-)

MacGregor82

Widziałem mnóstwo filmów Alena, o ile pamiętam nie ma w nich nagości. W Match Point jest zmoczona deszczem bluzka Scarlett Johansson, ale to chyba ciut za mało.

hauser

I jest Git kolesiu:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones