Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

co mówicie kiedy ktoś sie was pyta: "dlaczego ty tak lubisz Winone?" (zakładając że ją lubicie ;P) (Nie chodzi mi o sypnięcie listy (oj potężnej!) zalet Ryder, ale o argument który zwaliłby z nóg albo chociaż przekonał "pytka" do boskiej Winony, która zyskala by nowego fana.)

bree_2


bardzo dobre pytanie.
"bo nie chce być tak głupi jak ty i jej nie lubić";)

to chyba wystarczająco przekonywujący argument.

bree_2

Moja odpowiedź to - zawsze kochałem, kocham i będę kochał Winonę Ryder - a dlaczego kocham ją tak bardzo ? sam chciałbym to wiedzieć.. bo oddał bym za nią życie. Tu nie chodzi już o jej widoczne zalety, lecz o coś czego nie widać .. Miłość tak wielką że sięga aż na drugą stronę świata .. ze Szczecina do Los Angeles.
PS:. Nikogo nie mam zamiaru przekonywać do Winony Ryder.

dEzEt_2

No prosze, mam konkurenta w miłości do Winony i tesh ze Szczecina. Może chcesz się pojedynkować?

RoBiNN

RoBiNN .. nie ja nie chce się pojedynkować, ponieważ jeśli kochasz Winonę tak bardzo jak ja to prawda jest taka że nic tego nigdy nie zmieni..
i nie istnieje nikt kto by to zmienił .. ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że jestem skazany na ból nie do opisania i tęsknotę wieczną.
Wielu powie że to śmieszne, a nawet nieprawdopodobne że można kochać tak bardzo kogoś, kogo się nigdy nie spotkało osobiście .. i racja .. ponieważ gdyby ktoś mi kiedyś powiedział że naprawdę kocha osobę, której nigdy nie spotkał to bym się co najmniej zdziwił, ale mnie to spotkało .. kocham Winonę Ryder i nikt ani nic tego nigdy nie zmieni i nie pytajcie mnie skąd to wiem bo nie o wiedzę tutaj chodzi, lecz o uczucie, którego nawet nie jestem w stanie ogarnąć a co dopiero opisać czy wytłumaczyć .. Powiem szczerze .. nigdy w życiu nikogo tak bardzo nie kochałem i nie potrafię sobie z tym poradzić .. nie wiedziałem nawet że można tak bardzo kochać .. że uczucie może być tak silne iż wpłynie to definitywnie na całe życie i zmieni je nie do poznania .. tak się jednak stało .. Zakochałem się w Winonie Ryder z siłą niewyobrażalną .. i boje się, naprawdę się boje ponieważ to mnie powoli wykańcza .. nie mogę normalnie funkcjonować bez Winony .. potrzebuję jej bardziej niż powietrza .. niż czegokolwiek .. bez niej przestanę istnieć.
"I need Your love .. Noni ... | ..And I love You .. Forever."

PS:. LSu (DeZet) - Noni (LSu to zespół HH, którego jestem członkiem)
a oto jeden z moich niezależnych nielegali, który dedykuje właśnie Winonie Ryder.
http://video.google.pl/videoplay?docid=930743979075540104&hl=pl

dEzEt_2

Masz racje. Wiem co czujesz, znam to! Niestety, bo jak bym nie znał to bez wątpienia byłoby mi łatwiej żyć. Miłość to zajebiste uczucie wręcz nie do opisania ale nie w tym wydaniu...

DeZet prześlij mi ten filmik z Google na maila keller04@op.pl

RoBiNN

To moja pierwsza wielka miłość ekranowa (odkąd po raz pierwszy oglądnąłem "Syreny" wiele, wiele lat temu). A potem już poszło - oglądałem wszystko w czym grała. I kocham po dziś dzień. :-)

snoopy

A ja ją polubiłam bo TaTonKa ciagle mi o niej trabi:P

tanczaca_elizabeth

spadaj! :P
Witamy w rodzinie :D
pozdrowienia wszystkim ;)

bree_2

winona forever

http://xs311.xs.to/xs311/07034/_001.jpg

http://xs311.xs.to/xs311/07034/_002.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones