William Fichtner

William Edward Fichtner

7,7
19 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Fichtner

jezeli pisze w niewlasciwym miejscu to sorry ale mam multum fotek z Williamem i mam pytanie czy jest jakas opcja zeby je powrzucac do galerii??

Ajka

Och...A mogę prosić o przesłanie mi ich na meila? Trochę, nie muszą być wszystkie xD (delice1@op.pl) w razie czego podałam meila.

Bloody_6

sory ze tak pozno - prawie miesciac nie wchodzilam - ale chce sie zapytac czy to dalej aktualne tzn czy dalej chcecie zeby wam poprzesylac

Ajka

tak to dalej aktualne dla mnie jak możesz prześlij na maila adres poniżej Pzdro

Ajka

A mnie też możesz przesłąć je na maila?Mój mail to C.a.r.o.l.i.n.e@interia.eu

Ajka

prześlij mi na maila plis jak możesz clarice1987@wp.pl

Ajka

Była bym wdzięczna gdybyś mi również wysłała. Mój meil to alhandra@wp.pl Z góry dzięki.

Ajka

Tak, nie zmieniłam zdania. Zawsze chętnie popatrzę na to boskie ciacho xD meila podałam wyżej, więc chyba nie muszę powtarzać. Pozdrawiam.

Bloody_6

nie ma problemu ale jestem w stanie najszybciej przeslac wam w poniedzialek pod wieczor:D

Ajka

Jeśli możesz to i ja poprosze, jak powiedzial to ktos powyzej "boskiego ciala" nigdy dosc...moj mail: alma_0312@02.pl

Ninel

wydaje mi sie ze juz wszystkim wyslalam jesli chodzilo wam o fotki przedewszystkim z filmow to moge polecic kilka stronek:D:D:D

Ninel

Napiszcie czy dostaliscie maila ode mnie bo np tobie Ninel nie moge wyslac - dostaje wiadomosc ze nie dostarczono probowalam nie raz i ciagle to samo

Ajka

Ja tez poprosze:D baska155@buziaczek.pl z góry dzieki:*

Ajka

Hmmm, nie wiem dlaczego tak, rzeczywiście nic nie dostałam. Moj mail: alma_0312@o2.pl, albo alma_0312@yahoo.com. Jak możesz spróbuj jeszcze raz, było by mi bardzo milo.

Ajka

Ajka dostałam meila i dziękuję. Kilka fotek jest dla mnie zupełnie nowa, ale... My się chyba znamy z forum, co? :D Wpadłam na to po zobaczeniu jednego foto... Mianowicie mojej sygny ;p Jestem więc pewna, że odwiedzamy to samo Williamowskie forum. Z tej strony CzaRna się kłania.

Bloody_6

siemanko czarna znamy sie znamy - na forum jestem Ania17 wiec na bank sie znamy. Wszystkie fotki i inne mam na kompie i jeszcze latam czasem po stronkach i znajduje sobie nowe - a na forum ostatnio zadko wchodze - i ciagle czekam na kolejna czesc twojego ficka - pozdrowionka :D:D:D

Ajka

Ania :D :D Witam w takim razie. Nie sądziłam, że tutaj znajdę kogoś z forum. No proszę.
Też ostatnio mało tam wchodzę. Nie mam kiedy. Podziwiam pozostałe Siostry, że mają czas na tak częste odwiedziny na forum.
Oj tam... Będzie fick. Mam już duży kawałek, ale cały czas nie napisałam jeszcze tego, co mi po głowie chodzi ;) A obiecałam przecież, że będzie śmietanka hehe...

Bloody_6

prawde mowiac ja tez nie sadzilam ze spotkam kogos z forum a jednak taki ten swiat maly :D:D:D pozdrowionka

Ajka

ehh Siostry:D niespodzianka;) ja tez z forum:D

baska155

no prosze zaraz sie okaze ze wszyscy odwiedzaja forum:D:D

baska155

Baska też? Jakiś znajomy nam nick, czy ten sam co tutaj? Mnie trzeba nickami walić, wtedy załapię xD xD

Bloody_6

Baska chyba masz ten sam nick na forum - tak mi sie wydaje:D

Ajka

Oczywiscie:D na forum tez jestem Ba$ka;)

baska155

A co tu się za rozmowy na konkurencji toczą coo? Matka przełożona wszystko widzi! Chyba Was ekskomunikuję ;p

Hillda_2

Gosia? No proszę :D
Jakie miłe spotkanko, to co, na piwko? :]
Oj proszę nam krzywdy nie robić. CzaRna udziela się tutaj czysto „przy okazji”hahaha... Obecnie szperam w filmikach o Alexie i ogólnie Williamie. Mam kilka perełek już...mmmmm.

Ba$ka- właśnie po napisaniu posta dotarło do mnie, że pewnie to Ty. xD

Bloody_6

CzaRna a ktozby inny jak nie ja?:D Gosiu nie bij!:)

baska155

Zostalysmy zlapane na goracym uczynku podczas spiskowania u konkurencji :D:D:D

Ajka

Ja tego wcale nie uwazam za konkurencje... my pilnujemy, zeby nikt nie smial pisac czegos nie wlasciwego:D

baska155

Otóż to! Jesteśmy jak tajni agenci wysłani w pokojowej misji :D
Każdy kto ośmieli się rzucić kamieniem w Williama, zostanie natychmiastowo oddelegowany do Sony xD
Mam fazę na Sandersona. Na moim pulpicie od tygodnia patrzy na mnie umorusany Sanderson ^^

Bloody_6

Bingo! a jak mnie ktos zdenerwuje to nie recze za siebie:D U mnie na pulpicie niezmiennie Mahone and his gun:D

baska155

Chcecie pisać u konkurencji - wasza sprawa :P Ale Bloody by w końcu nowym odcinkiem swojego ficka zarzuciła. Bo mnie ciekawość zżera - taką zrobiła reklamę, że następny odcinek będzie jeszcze lepszy od ostatniego. Niczego więcej (na razie) nie wymagam. :)

Holllka

"Mahone and his gun" jest u mnie na zmianę z Sandersonem xD

Hołcia :D :D Jeszcze trochę i wszystkie się tu odnajdziemy.
Właśnie przed momentem dopisałam kolejne kilka zdań. Idzie już 3 lub 4 strona A4 i nadal nie mogę dobrnąć do tego, co miałam zamiar Wam zaserwować. Fick żyje własnym życiem :D

Bloody_6

Hej czemu nie moge wejsc na forum (Czarna nie wiesz co sie dzieje) to po pierwsze. a po drugie czekam Czarna na twojego ficka jak mozesz to wyslij mi na maila ok?? Aja_poczta@interia.pl
Z gory dzieki:D

Ajka

Prześlę jak napiszę :D Narazie kolejna część jest w fazie "planu". Hmm... Od jak dawna forum nie działa? Nie mam pojęcia co się dzieje, bo prawdę mówiąc od tygodnia mniej więcej tam nie byłam. Nie mam czasu i nawet nie wiedziałam, że coś się dzieje. Może to chwilowe.

Bloody_6

a kiedy dodalas ostatia czesc bo ja juz chyba z miesiac nie zagladalam na forum - ostatnio chcialam wejsc i nie moglam.

Ajka

No tak jakoś będzie też miech, ale jeśli chcesz mogę przesłać Ci tą część (ostatnią na forum) i sama zobaczysz, czy czytałaś :]

Bloody_6

juz wszystko w porzadku weszlam na forum:D Nie musisz mi przesylac - ja myslalam ze dodawalas ostatnio jakos nowa część. Ale chyba bywasz na forum tak czesto co ja:D

Bloody_6

:D sieeeeema :P proszę jaki ten świat mały!!!

Ajka

siema, czy mogłabym dostać na maila te foteczki ? :D proooszę :) buena1@tlen.pl

zira83

niestety z tymi fotkami bedzie problem bo nie mam ich na swoim kompie. Co masz na mysli mowiac "jaki ten swiat maly":D??

Ajka

No zapewne kolejna Siostra xD czy mam rację?

Bloody_6

To ja Bloody, ale nie mogę się zalogować.
Ach.... Czyli nie Siostra, a inna równie szalona fanka Billa- witam Agniecha xD

Bloody_6

:P eloo.. a co to za jakieś Tajemne Stowarzyszenie Sióstr?? Czy dotyczy ono tematu o jakim myślę. Jeśli tak, to czy ta cała Matka Przełożona może uwzględnić moją kandydaturę na jedną z sióstr ? :P
ah, no i oczywiście pozdrawiam całą resztę fanek najprzecudowniejszego Williama :D

zira83

A co zebrało się na masowe walenie konia przy jego fotce? Jak tak to ja też proszę na mejla picusglancus123321@wp.pl

zira83

Stowarzyszenie wcale nie jest tajne. Po prostu:
forum-williamfichtner.co.nr
Trzeba się jedynie zarejestrować :) Zapraszam w imieniu wszystkich Sióstr.

I Siostrę Bloody także zapraszam, bo ostatnio coś rzadko u nas bywa, a my za nią tęsknimy. :D

Holllka

Hołcia szkołę kończę i mam masę egzaminów zaliczeniowych oraz na początku czerwca mam te egzaminy na licencję, więc nauki sporo. :D
Wiem, że ostatnio bywałam sporadycznie... Ale liczy się fakt, że pamiętam i zawsze wracam, o. Hehe...
No i pisze się kawałek nowy, ale jeszcze jest w facie "nie do zjedzenia".

No, skoro Hołcia wytłumaczyła określenie i podała adres, to myślę, że i tam Cię Agula zobaczę ;)))