William Fichtner

William Edward Fichtner

7,7
19 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Fichtner

Gdy obejrzałam 19 odcinek PB2 to mnie zatkało! Gdy Mahone był "na głodzie", William zagrał to REWELACYJNIE! Po prostu myślam ... że rzeczywiście coś brał... CUDOWNIE UZDOLNIONY AKTOR!!!

Alexxx

Ten odcinek był jednym z lepszych w jego wykonaniu, no może jeszcze lepszy był następny czyli 20. Uwielbiam postać Mahone i uważam że Fichtner pokazał klasę. Dlatego kibicowałam mu w tegorocznej nominacji do Emmy. Niestety nie dostał jej tak jak i rok temu za "Inwazję", w której także był świetny. A szkoda, bo się mu należy :)



Pozdrawiam

Nienna

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ NIENNA!!!! POZDRAWIAM :* widzę, że mamy coś wspólnego...:) fascynacjędo Mahone`a!

Alexxx

Obejrzałam ten odcinek 3 razy i za każdym razem nie mogłam wyjść z podziwu. Przecież on był tak rewelacyjny, że...brak mi słów.
Postać Alexa Mahone to najciekawsza i najlepsza postać nie tylko w PB2 ale we wszystkich serialach które obejrzałam. Fichtner jest niesamowicie utalentowanym aktorem. Jest nie doceniony. I jeszcze jego barwa głosu.
Moi znajomi mówia mi, że jestem nienormalna, że fascynuje mnie taki ktoś jak on ale ja go kocham... Nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roki... ALEX FOR PRIME MINISTER

T_Meg

Akurat z tym się zgadzam... jego charyzma by mu w tym pomogła!! (Prime... minister) Mnie też NIEKTÓRZY nazywają nienormlną...ale SERCE NIE SŁUGA!!! pozdr :*

Alexxx

O tak :) Mahone to najlepsza postać Skazanego ;) A jego gra podoba mi się od 19 odcinka do 3 sezonu :)

Mala_26

Mahone jest rewelacyjny!!! Uwielbiam go! XD

Ethlinn

I William Fichtner jest rewelacyjnym aktorem!

Alexxx

Obejrzałam ten odcinek kilka razy i za każdym razem nie mogłam dojść jak Will to robi, że gra tak dobrze... Postać Alexa jest wg mnie jego najlepszą kreacją :) I za to go uwielbiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones