Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

niezły jest..

użytkownik usunięty

co za ciacho z niego;) rewelacyjnie grał w skazany na śmierć, ten serial oglądałam chyba tylko dla tego że on tam grał:) zresztą jakiej się dziewczyny nie spytać każda odpowie tak samo....

Skąd wiesz, że każda odpowie tak samo?

użytkownik usunięty
SsnowWhite

z kad wiem? hmmm... pewnie dla tego bo jak rozmawiałam z kumpelami na temat tego serialu to wszystkie jedno głośnie mówiły że ten serial oglądały bo on tam grał

do 40 mu nie duzo brakuje :P Wiec ciesz sie bo niedlugo bedzie starym dziadkiem :P

użytkownik usunięty
Szajba

a kto powiedział że przez całe życie będe do niego wzdychać... podobał mi się tylko w skazanym na śmierć bo np. w filmie underworld miał malutką rolke i tam wyglądał tragicznie jak skończony frajer

Tosz sie tak nie bulwersuj... A swoją drogą to współczuję twojemu facetowi... Jak mu skiknie 40 to wymienisz go na "nowszy" model.

Szajba

Ale ja tak na przykład nie powiem... więc nie wszystkie

no to ja powiem inaczej ;P beznadziejny on jest ;PPPPP mówię o wyglądzie, bo jeśli chodzi o grę to trudno mi powiedzieć, bo ten serial jest straszny i po ok. 8 odcinkach odpadłam (hmm choć leciały podwójnie więc może w sumie więcej się przemęczyłam) - to było ponad moje siły. Ale z tego, co widziałam to nie rozumiem czym tu się podniecać, bo grał przeciętnie, ale może w lepszej roli, choć trochę inteligentnej pokazałby co potrafi - o ile potrafi oczywiście.

użytkownik usunięty
Eleonora

to jak widać to albo jestes zazdrosnym facetem podającym się za dziewczyne albo dziewczyną co gustu nie ma!

Chachachacha, dziecko ile Ty masz lat?

hehehe piękne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones