Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Wentworth Miller jest aktorem jednej miny, która być może i zachwyciła w PB ale nie wróży mu oszałamiającej kariery na przyszłość. Już więcej talentu ma Hugh Laurie z Dr House'a. Pozdro

che_guevara

Twój nick jest odpychający ale postaram się Ci odpowiedzieć na twojego posta.
Wenworth Miller byćmoże jest aktorem jednej roli. Ale ta rola jest zagrana przez niego genialnie. Jest kilku takich aktorów, co zawsze będą kojarzeni z jedną rolą bo tam wzniesli się na wyżyny swoich umiejętności. Nparzykład:
Wentworth Miller jako Michael Scoefield w Prison Break
Ed'O'Neil jako Al Bundy w serialu Married With Children.

pikuh

Miller heh ja bym porownal jego zdolnosci do braci Mroczek zawsze ten sam wyraz twarzy zero pokazania emocji ....

che_guevara

Ja bym chciała żeby chociaż każdy aktor potrafił tak jak on zagrać z jedną miną w jednym serialu.

amfetamina07

Tak go wszyscy krytykują, a gra lepiej niz nie jeden polski aktorzyna. W PB stworzyl naprawdę ciekawą postać, charakterystyczną i zato musi slono płacić przypięta etykietką, no i miło sie na niego patrzy :-)

che_guevara

Czy ja wiem czy owa mina zachwyciła w PB? Pierwszy sezon oglądali wszyscy bo był dobry, drugi sezon pasł się na sukcesie pierwszego i tam wszyscy już mieli dość "Pana jednej miny" i jego irytującego braciszka "pana dwie miny"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones